Pazar , 9 Aralık 2018
Anasayfa » Altın » 14 Ayar Altın Küpe Modeli

14 Ayar Altın Küpe Modeli

14 ayar altin kupe modeli 14  Ayar Altın Küpe Modeli

Küpe kullanımında sarı altın renginin çok tercih edilmesindeki en önemli nokta; sarı altının küpe modellerini daha fazla ön plana çıkarmasıdır.

Altın küpe modellerde sarı altının yanı sıra beyaz da kullanılmaktadır. Fakat mini, ince halka modellerde sarı altın daha şık durmaktadır. Bu yüzden kadınlar küpe kullanımında sarı altını daha fazla tercih etmektedir. Halka altın küpe modellerine bakıldığında ise; sadece altın halka olan modeller, taşlı altın halka modeller vardır.

Taşlı altın küpe modellerinden birisi olan ve yukarıdaki görselde yer alan tasarım 14 ayar altından yapılmıştır. Ağırlığı ise yaklaşık olarak 4.72 gram değerindedir. Altın küpe modelinin eni 1.80 cm boyu ise 2.20 cm gelmektedir. Küpenin üzerinde yer alan zirkon taşlar, küpenin görsel olarak daha gösterişli olmasını sağlamıştır.

Bu yüzük modelini şık bir davette tercih ettiğiniz kıyafetiniz ile kullanabileceğiniz gibi iş hayatınızda da tercih edebilirsiniz.

Ayrıca küpe aksesuarları, toplu saçlarda daha bir belirgin durdukları için böyle bir küpeyi söz gelimi özel bir davette kullanacak iseniz saçlarınızı topuz yaptırabilirsiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Yıldız ile işaretlenmiş yerler doldurulmalıdır. *

*


iki + = 8

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>