Çarşamba , 12 Aralık 2018
Anasayfa » Altın » 2014 Altın Bileklik Modası

2014 Altın Bileklik Modası

2014 yılında sade bilekliklerin yanı sıra yine renkli ve büyük tasarımlı bileklikler kollarınızı süsleyecek. Yazın hareketli günlerinde dinamik ve sizi renkli gösterecek bu 2014 bileklik modasi 300x151 2014 Altın Bileklik Modasıürünleri takıp takıştırarak kendinizi ödüllendirebilirsiniz. Çoğunlukla taşlardan ve boncuklardan oluşan şık tasarımlar, büyük ve gösterişli olmalarına rağmen asla abartılı ve kaba bir görünüm vermiyor.

2014 yazında En çok çiçek desenli bilekliklere rastlayacaksınız ve bileklik modasında geçmiş yılların esintilerini bol bol göreceksiniz. Tercihi sadelikten yana olanlar ise. ince bir kalıpta ortasına nazar boncuğu kalp vs. daha bir sürü farklı sembol kondurarak tasarlanan zarif bileklikler tercih edilebilir. Çok fazla sade olsun diyorsanız ince bir zincir üzerine hafif taş eklenerek tasarlanmış ürünler tercih edilebilir.

2014 Bileklik modasında aslında her zevke hitap eden tasarımlar yer alıyor, büyük ve gösterişli takılar tercih ediyorsanız, Metal yada deriden tasarlanmış ve renkli boncuklarla süslenmiş tasarımlar kullanabilirsiniz. Sadelikten yana iseniz, zincir modasına uygun zarif hayvan figürlü, çiçek desenli yada farklı sembollerin kullanıldığı tek zincir üzerine eklenerek tasarlanmış modelleri tercih edebilirsiniz. Bu yazın popüler sembolleri arasında, Kelebek, Kuş, balık, geyik figürleri, yonca ve papatya desenleri ve Fatıma anamızın eli, Mevlana ve Melek sembolleri ön planda.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Yıldız ile işaretlenmiş yerler doldurulmalıdır. *

*


+ bir = 10

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>