Pazar , 9 Aralık 2018
Anasayfa » Altın » 2014 Altın Kolye Modelleri

2014 Altın Kolye Modelleri

Bayanlar için takı vazgeçilmez bir aksesuardır. Günlük hayatlarında, iş yerlerinde, katıldıkları bir davette mutlaka kıyafetlerini tamamlayacak bir takı takarlar. Özellikle altın kolye bir bayan için vazgeçilmez bir takıdır. Kolyeden vazgeçemeyen kadınlar için 2014 altın kolye modelleri neler acaba?

Altın Şans Kolyesi

Bazı insanlar bir takım figürleri, şekillerin şans getirdiğine inanır. Bu şans getiren figürleri evlerinde bulundurmaya ya da üzerlerinde taşımaya özen gösterirler. İnsanların bu yönlerini dikkate alan tasarımcılar altın şans kolyesi adında bir kolye tasarladılar. Bu altın kolye 2014 yılına damga vuran takılardan bir tanesi oldu. Üzerinde şans getirdiğine inanılan at nalı, dört yapraklı yonca, kötü düşünceleri ve nazarı uzaklaştırdığına inanılan nazar boncuğu, anahtar, yıldız, kelebek ve daha bir çok figür bulunan bu kolye bayanların yeni gözdesi haline geldi. Şık görüntüsü ve muhteşem tasarımıyla zarif bayanların zarafetine zarafet katmıştır.

Altın Kar Tanesi Kolyesi

Kış aylarının muhteşem bembeyaz görüntüsünün mimarı olan kar taneleri mikroskop ile incelendiğinde her bir kar tanesinin birbirinden farklı olduğu görülmüştür. Her kar tanesi kendine özgü bir modele sahiptir. Her bir kar tanesi eşsizdir ve bir benzeri yoktur. Bu özel ve doğal bir tasarıma sahip olan kar taneleri kolye tasarımcılarına güzel bir fikir olmuştur. Sevdiğiniz insana verebileceğiniz harika bir hediyedir. Ona aldığınız bu altın kolye ile sevdiğiniz insanın sizin için eşsiz olduğunu anlatabilirsiniz.

 Altın Sonsuz Kolyesi

Matematik de kullanılan sonsuzluk işareti artık günümüzde bir matematik teriminin dışına çıktı. Sonsuz aşkı, sonsuz bağlılığı anlatır hale geldi. Böylesine derin bir anlamı olan bu işaret takı olarak da kullanılmaya başlamıştır. Özellikle altın kolye olarak tasarlanan bu kolye ile aşık olduğunuz insana sonsuz sevginizi gösterebilirsiniz.

 İsimli Altın Kolye

2014 yılının moda olan kolyeleri arasında bulunan isimli kolyeler bayanların çok tercih ettiği bir takıdır. Özellikle isimli altın kolyeler sade görüntüsüyle tarzınıza farklı bir hava katacaktır.

 Altın Vav Kolyesi

Anne karnında ki bir bebeğin görüntüsüne benzeyen ve Allah’ kulluğu simgeleyen Vav işareti kolye olarak sıkça karşımıza çıkmaya başlamıştır. Hediye alarak çokça tercik edilen altın vav kolyesi muhteşem görüntüsüyle göz dolduruyor.

 Altın Fatma Ana Eli Kolyesi

Bereket ve zorluklara dayanma gücü verdiğine inanılan Fatma Ananın eli takı olarak sık karşımıza çıkmaktadır. Özellikle kolye olarak oldukça kullanılır.

 

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Yıldız ile işaretlenmiş yerler doldurulmalıdır. *

*


bir × 7 =

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>