Pazar , 9 Aralık 2018
Anasayfa » Altın Kolye Modelleri » 2014 Kolye Küpe Trendi

2014 Kolye Küpe Trendi

Takı modası her yıl değişiklik gösterse de, birbiri ile uyumlu kolye ve küpeler her sezon göz dolduruyor. Yine küpeler gösterişli ve dikkat çekici olarak 2014 yılını süsleyecek… Kullandığınız küpe kıyafetimizle uyum içinde olduğunda görsel açıdan sizi zenginleştirecek önemli bir aksesuar haline gelir.

2014 yazında kolye ve küpelerde daha çok gösterişli ve kalın zincirli ürünlere rastlayacaksınız. Renkli ve doğal taşlardan oluşan kalın temalı ve altın tonlarında ki tasarımların etkileri görülecek. Takıp takıştırmayı seven kadınlar bu yaz yine göz dolduracak, özellikle de yaz mevsiminde kollarımız, bileklerimiz ve dekoltemiz açıkta kaldığı için, takılar vazgeçilmezliğini koruyor. Özellikle kıyafet modasında omuz dekoltesi ön planda tutulduğu için bu iş aslında takılarımızı göstermemize çok yardımcı.

Rengarenk taşlarla bezenmiş kolye ve bileklikler de 2014 yazına yine damga vuracak. Zerafetinizi ortaya çıkarmak ve şıklığınızı tamamlamak için, ışıltılı parlak gösterişli ve renkli taşlardan oluşan kolye küpe bileklik tasarımları arasından beğendiğiniz seçimi yapabilirsiniz. Ayrıca doğadan ilham alınarak tasarlanmış, çiçekli böcekli takılarda bu yazın modası arasında.

Kollarda, bileklerde ve boynumuzda, zincir modası tırmanışta oldugu için, zincir tasarımlı, ucuşan böceklere, ve sevimli hayvanlara rastlayacaksınız icon smile 2014 Kolye Küpe Trendi Yaz’a stil sahibi cesur ve dinamik girmek için, takı modası son trendlerimizi takip etmenizi tavsiye ediyoruz.

İşte size bir kaç kolye ve küpe önerisi;

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Yıldız ile işaretlenmiş yerler doldurulmalıdır. *

*


yedi − 6 =

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>