Çarşamba , 12 Aralık 2018
Anasayfa » Altın Kolye Modelleri » 2014 Kolye Madalyon Modelleri

2014 Kolye Madalyon Modelleri

Bayanlar son moda trendlerini takip etmeden duramıyorlar. Kıyafetten giyime kadar kullandıkları aksesuarlar üzerinde de aynı şekilde takip etmektedirler modayı. Bu senenin modalarından birisi madalyon kolyeler. Bu sebeple de 2014 madalyon kolye modellerinin neler olduğunu, en fazla beğenilen modellerin neler olduğu, kendi tarzını ve stilini yansıtan modellerin neler olduğu hakkında sürekli bir araştırma içerisinde olmaktadırlar. Takı kutunuzun içerisinde binlerce kolye bulunsa bile madalyon kolye modelleri arasında mutlaka istediğiniz ve sizlerin tarzını yansıtan birçok model bulabilirsiniz.

Kıyafetlerinizi, stilinizi, güzelliğinizi destekleyen tarzda olan kolye modelleri ile tüm gözleri üzerinizde toplayabilir, kendinize hayran bırakabilirsiniz. Şık bir akşam yemeği için seçtiğiniz kıyafetinize uygun olarak kullandığınız madalyon kolye ile şıklığınıza şıklık katabilirsiniz. Madalyon kolye modelleri arasında geçmişten günümüze en önemli tasarım içleri açılan ve sevdiğimiz kişilerin resimlerinin konulabildiği kolyeler en fazla kullanılan modeller arasında yer almaktadır. 2014 madalyon kolye modelleri ile sevdiğiniz kişilerin resimlerini sürekli boynunuzda taşıma imkânına sahip olabilirsiniz. Tabi madalyon modellerde tek model resim konulan olmamaktadır. Farklı açılan ve açılmayan, büyük ve küçük kolye modelleri ile bayanların beğenisine sunulmaktadır.

2014 kolye modelleri arasında bayanların en beğendikleri modeller büyük ve gösterişli modeller olmaktadır. Sade bir kıyafetin üzerine takacağınız büyük kolye ile farklı bir tarzı ortaya çıkarabilirsiniz. 2014 kolye modelleri arasında dini ve mistik modeller ön plana çıkmakta ve bayanların sürekli kullanmaktan zevk alacakları modeller bulunmaktadır. Fatma’nın eli, nazar boncuğu, 4 yapraklı yonca ve anahtar şans getiren kolye modelleri arasında yer almaktadır. Daha şık ve kibar kolye modeli arayan bayanlar ise inci kolyeler ile 2014 yılında kendilerinden sıkça söz ettirebilmektedirler. Şifalı taşlardan oluşan kolyeler ile stresli anlarınızdan kurtulmanızı, ruh halinizin düzelmesini sağlamak amacı ile bu kolye modellerini rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Yıldız ile işaretlenmiş yerler doldurulmalıdır. *

*


6 + iki =

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>