Pazar , 9 Aralık 2018
Anasayfa » Altın » 2015 Alyans Yüzük Modelleri

2015 Alyans Yüzük Modelleri

2015 alyans yuzuk modelleri 2 620x385 2015 Alyans Yüzük Modelleri

Düğün hazırlıklarında her yıl yeni bir değişim söz konusudur. Bu değişim nişan bohçasında, düğün teması seçiminde ve tabi ki düğün takıları tercihinde olduğu gibi birçok detayda kendisini gösterir. Evlilik sürecine ilk tanık eden düğün takıları alyans yüzüklerdir. Alyans yüzükler de her yeni yılla birlikte değişimin rüzgarına kapılırlar.

İlk kullanımında sadece düz altın halkadan oluşan alyans yüzükler artık binlerce farklı modeliyle alıcısıyla buluşmaktadır. 2015 alyans yüzük modelleri için mücevherat dünyasına baktığımız zaman göze çarpan tasarımlar, alyansların daha hareketli ve daha simetrik detaylara sahip olduklarıdır. Sarı ve beyaz altının birlikte kullanıldığı alyans modeller, üzerleri işlemeli olan alyans yüzük modeller, kalın ve ince alyans yüzük modeller gibi yepyeni tasarımlar evlenecek çiftler için hazır. Günümüz alyans yüzüklerde uyumluluk açısından artık erkekler içinde farklı modeller bulunmaktadır. Bilindiği üzere alyans yüzüklerde çiftler için uyum önemlidir. Bu yüzden tasarımcılar alyans yüzükleri aynı model ve aynı figürde yapmaya özen gösterirler. Fakat bir noktada erkek içn alyans yüzüğün çok da feminen durmaması için sadeliği ön planda tutmaya ve bu doğrultuda tasarımlar ortaya koymaya çalışırlar. Fakat artk değişen ve gelişen hayatlar ile birlikte insanların ihtiyaçları ve tarzları da farklılık gösterebilmektedir. Artık günümüz dünyasında erkekler de en az kadınlar kadar esteğiğe önem vermektedir. Bu değişimden etkilenen mücevher dünyasının tasarımcıları da ortaya estetik anlamda büyüleyici bir imaja sahip alyans yüzüklere hayat vermeyi ihmal etmemektedirler.

Sizler de bu değişime ayak uydurun.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Yıldız ile işaretlenmiş yerler doldurulmalıdır. *

*


bir × 9 =

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>