Perşembe , 24 Ocak 2019
Anasayfa » Altın » 2016 Alyans Modelleri

2016 Alyans Modelleri

Alyans, çiftlerin sevgisini evlilikle taçlandırdıklarının bir simgesidir. Evliliğe ilk adımı atarken nişanlanacak çiftler alyans seçimine oldukça önem verirler. Alyans seçimine elbette ki o dönemin en beğenilen modelleri incelendikten sonra karar verilmekte.

sarıalyans 2016 Alyans Modelleri2016 alyans modelleri özellikle klasik ve taşlı türlerin öne çıktığı tasarımlarıyla göze çarpıyor. Klasik alyans modası adeta tekrardan öne çıkıyor, pek çok çift seçimini bu yönde kullanıyor. Klasik alyanslar, herhangi bir model verilmeden yalnızca düz bir görünümle sunulmakta. Sade ve zarif görünümlü klasik alyanslar sarı ve beyaz renk seçenekleriyle sunuluyor. Klasik tasarıma sahip bu alyanslar ister ince isterseniz daha kalın boyutlarda bulunuyor. Klasik alyanslar, ince modelleriyle hanımların narin parmaklarına çok yakışıyor, sadeliğiyle görünlerin ilgisini topluyor. Klasik alyansları daha kalın yapıda tercih ederseniz hem daha gösterişli hem zarif bir görünüm sunar.

beyazalyans 2016 Alyans ModelleriAşkın ölümsüzleştirildiği evlilik için ilk adımlar atılırken bir ömür boyu parmaklarda takılı duracak alyans seçiminde dönem modası etkili olmakta. Klasik alyanslar; 14, 18 ve 22 ayar özellikte olarak dikkati çekiyor. Dışı bombeli içi düz model klasik alyanslar, parmağı sıkmayan rahat yapısı ile öne çıkıyor. Sarı altın klasik alyans modelleri parmaklara adeta ışıltı katıyor. Beyaz altın klasik alyans ise sadelikten hoşlananların zarafetle buluşmasını sağlıyor. Klasik alyanslarda bronz renk seçenekleri de günümüzde sunulmaya başlamış durumda.

taslialyans 2016 Alyans Modelleri

2016 alyans modasının diğer öne çıkan tasarımları taşlı modeller olmakta. Özellikle yüzüğün ortasına ya da uç kısmına yerleştirilmiş taşlar, farklı tasarımsal özellik sunmasıyla beğeni topluyor. 2016′nın en revaçta modelleri olan bu alyanslar, evliliğe giden yolda ilk adımı atarken çiftlerin parmaklarını süslüyor. Şık tasarım, farklı duruş ve özenli el işçiliğinin uyumu sonucu alyanslar mükemmel bir görünüm sunuyor.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Yıldız ile işaretlenmiş yerler doldurulmalıdır. *

*


+ üç = 12

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>