Pazar , 9 Aralık 2018
Anasayfa » Altın » 22 Ayar Altın Kelepçe Bilezik

22 Ayar Altın Kelepçe Bilezik

22 ayar altin kelepce bilezik 22 Ayar Altın Kelepçe BilezikDüğün günü; aile, akraba, komşu,eş dost pek çok insan bir yandan düğün takılarını gelin ve damada hediye ederken, bir yandan da hep beraber eğlenirler. Bu özel günde damat ve gelin adayı düğün takıları ile ışıldarken tüm davetlilerin bakışları üzerlerinde olur. Düğün takıları, söz ve nişanda hediye edilen takılardan daha önemlidirler. Düğünde çifte; altın bilezik , altın kolye, altın küpe, altın saat gibi takıların yanı sıra çeyrek, yarım, tam ve cumhuriyet altını gibi ziynet eşyaları da yoğun olarak tercih edilmektedir.

Düğün takılarında tercih edilen her ziynet eşyası bir bakıma yatırım aracı değeri görmektedir. Bu yüzden yüksek ayarlı, işçiliği az olan altın takılar özellikle tercih edilir. Düğünde popüler takıların başında bilezikler gelir. Bilindiği gibi gelin adayına aile ve yakın akraba üyeleri tarafından bilezikler hediye edilir. 24 ayar bilezik, 22 ayar bilezik gibi…

Bilezikler ayarına, modeline göre çeşitli isimler almaktadırlar. Burma bilezik, kelepçe bilezik, mega bilezik ve daha birçoğu. Bunlardan 22 ayar altın kelepçe bilezik bugünkü yazımızın konusunu oluşturmaktadır; 22 ayar altın bilezik; klasik sarı altın renginde olup, 58.00 ağırlığında bir değere sahiptir. Kelepçe gibi bileği saran genişliği ve altın renkli ihtişamı ile düğün takılarının vazgeçilmezidir.

22 ayar altın kelepçe bileziği isterseniz ziynet eşyası olarak kullanabilir, isterseniz de yatırım aracı olarak değerlendirebilirsiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Yıldız ile işaretlenmiş yerler doldurulmalıdır. *

*


üç + = 5

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>