Pazar , 9 Aralık 2018
Anasayfa » Altın » 22 Ayar Osmanlı Bilezik

22 Ayar Osmanlı Bilezik

22 ayar osmanli bilezik1 22 Ayar Osmanlı BilezikBilezik , düğün törenlerinde gelin adayına hediye edilen altın takıların başında gelir. Bileziklerde de çeşitli özelliklerde piyasada bulunmaktadır. Örneğin burma bilezik, mega bilezik, Osmanlı bilezik, kelepçe bilezik ve daha birçok çeşit.

22 ayar altın özelliği bünyesinde %91,6 oranında saf altın barındırmasıdır. 24 ayar altından sonra en yüksek saf altın değeri bulunduran bir ayar çeşididir. Bilindiği gibi altın takılar ayarına göre bünyesinde barındırdıkları saf altın değeriyle fiyatlanır. 22 ayar osmanlı altın bilezik de sahip olduğu ayar doğrultusunda gereken fiyatta, alıcısına sunulmaktadır.

22 ayar Osmanlı bileziği sade tasarımlarının yanı sıra işlemeli figür modelleriyle de altın piyasasında mevcuttur. Düğün takısı olarak sık tercih edilen bilezikler yatırım açısından da ideal bir seçimdir. Çünkü sahip olduğu altın ayarı doğrultusunda alıcısına kar sağlamaktadır. Özellikle gelin ve damat ailesinden, birinci dereceden akraba olanlar tarafından tercih edilirliği yüksektir. Düğünde hediye edilen altın takılar bir nevi gelin ve damat için yeni kuracakları hayatta maddi destektir. Bu maddi desteği sevdiklerine en güzel şekilde sağlamak isteyenler altın takılara yönelmektedirler

Altın bilezikler de tıpkı diğer düğün takıları gibi başlı başına bir gelenektir. Her düğünde mutlaka takı anonsunda altın bilezik tabirini duyarsınız. Sizler de sevdikleriniz için düğün takısı olarak altın bilezik özellikle 22 ayar Osmanlı bileziğini tercih edebilirsiniz.Böylelikle sevdiklerinize hem maddi hem de manevi desteği fazlasıyla sağlamış olursunuz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Yıldız ile işaretlenmiş yerler doldurulmalıdır. *

*


− üç = 6

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>