Çarşamba , 12 Aralık 2018
Anasayfa » Altın » 24 Ayar Altın Telefon

24 Ayar Altın Telefon

altin kaplama telefon  24 Ayar Altın TelefonAltın tüm dünya toplumları tarafından değerli bir maden olarak görülür. Altın madeni işlenerek toplumların hayatına dahil olur. Gerek yatırım aracı olarak gerekse de düğün takısı olarak… Ayrıca altın dahil olduğu nesneleri de özel ve değerli kılabilmektedir. Misal altın kaplama aksesuarlar gibi..

Zengin Orta Doğu toplumlarının altın ve altın takılara olan ilgisi biraz daha fazladır. Bunu ilgiyi hem Arap düğünlerinde hem de günlük hayatta kullandıkları altın kaplama eşyalarda görmek mümkündür. Zengin Orta Doğu toplumlarının altına olan bu sevgisi kimi zaman dünya basınında büyük yer bulur. Dünya basınında öne çıkan haberlerden birisi de; dünyaca ünlü telefon markasının piyasaya sunmuş olduğu telefonları tercih eden Orta Doğu zenginlerinin kendine has tasarımlar kullanmasıdır. Dubai’de piyasaya sürülen bu özel tasarımın özelliği; telefonun 24 ayar altın kaplamadan oluşmasıdır. 24 ayar kaplama telefonların maliyeti ise 4.628 dolara denk geldiği söylenmektedir. Ayrıca telefonun farklı modellerine farklı altın renkleri uygulanmaktadır. Örneğin; siyah model telefon için sarı altın kaplamalı, beyaz model telefon için kırmızı altın kaplamalı alabilmektesiniz. Telefon modellerinde kullanılan farklı altın renkleri haliyle fiyatlarını da etkilemektedir.

Altın tasarımlı telefonlar; özel yapım olarak, özel hazırlanmış el oyması ahşap kutularda alıcısına sunulmaktadır. Dünyaca ünlü telefon markasının altın kaplama tasarımların satışını üstlenen ise Orta Doğu şirketlerinden birisidir. Şirket ayrıca tüketiciye ilk defa 24 ayar kırmızı altın telefon sunmanın mutluluğunu yaşamaktadır.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Yıldız ile işaretlenmiş yerler doldurulmalıdır. *

*


6 × = oniki

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>