Pazar , 9 Aralık 2018
Anasayfa » Altın » Altın Alyans Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Altın Alyans Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Altın Alyans ile Mutlu Bir Evlilik

Mutlu bir evlilğe adım atmadan önce yapılan alışverişlerin başında gelir alyans alımı. Kuyumcu mağazaları tek tek dolaşılır aradığımız modeli bulana kadar. Oysa internet üzerinden de farklı farklı modeller bulabileceğiniz gibi adresinize de kargo ile alabilirsiniz.

 DRW7896 300x300 Altın Alyans Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Öncelikle yüzük ölçüleriniz ile başlayalım. Yüzük ölçünüzü bilmiyorsanız internet üzerinden bulduğunuz yöntemleri uygulayabilir ya da sanal ölçüler ile yüzük ölçünüzü öğrenebilirsiniz. Başka bir yöntem ise size en yakın kuyumcuya giderek yüzük ölçünüzü aldırmak sizin için daha da faydalı olacaktır.

Hangi modelde alyans istiyorsanız o yönde model aramalarınızı gerçekleştirin. Eğer sade olmasını istiyorsanız, klasik alyans modellerini tercih etmeniz faydalı olacaktır. Renk konusunda ise sarı renkler bu yıl oldukça popüler. Sarı renk alyans dışında elbette beyaz ve bronz renklerde alyans seçimleri de yapabilirsiniz.

Makine yapımı alyanslar maddi konuda kolaylık sağlasa da, ileride parmaklarınızı acıtabilir. El yapımı alyanslar ise yüzüğün kenarlarının yuvarlatılması ve iç kısımda bombe sağlanması parmağınızın rahat etmesine olanak sağlayacaktır.

Her zaman olduğu gibi mutlaka bütçenize göre hareket etmeye özen gösterin. Güvenilir yerlerden alışverişinizi sağlayınız.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Yıldız ile işaretlenmiş yerler doldurulmalıdır. *

*


+ bir = 4

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>