Pazar , 9 Aralık 2018
Anasayfa » Altın » Altın Anne Bebek Eli Kolye

Altın Anne Bebek Eli Kolye

anne bebek eli kolye 1 Altın Anne Bebek Eli Kolye

Anne ve çocuk ilişkisinin en iyi anlatıldığı alanlardan bir tanesi de mücevher takılardır. Çeşitli kolye modellerinde anne ve çocuğa ait birtakım figürler kullanılarak bu sevgi ve bağlılık anlatılmaya çalışılır. Bu tasarımlardan bir tanesi de altın anne bebek eli kolye modelleridir.

anne bebek eli kolye 3 53x53 Altın Anne Bebek Eli KolyeYeryüzünde anne ve çocuk arasında oluşan bağ ikisine özel bir kavramdır. Bu bağın özeli bebeğin, anne karnında büyümesiyle başlar ve bir ömür boyu sürer. Her anne için çocuğu dünyalara bedeldir ve bu yüzden anne adayları hayatın her karesinde çocuklarını korumak, kollamak adına daima yanlarında olurlar. Anne ve çocuk arasında oluşan bu özel bağdan ilham alan tasarımcılar anne eli ve çocuk elini bir arada kullanarak bu sevgiyi resmetmeye çalışmışlardır.

anne bebek eli kolye 2 53x53 Altın Anne Bebek Eli KolyeAnne bebek eli kolye modellerinde sarı altının yanı sıra beyaz altından oluşan modeller de vardır. Madalyon anne bebek kolye modelleri, altın elele anne bebek kolye modelleri, nazar boncuklu kalpli anne bebek elele kolye modelleri gibi birçok                               tasarım bulunmaktadır.

Anne adaylarına eşleri tarafından bu gibi kolyeler sıklıkla hediye edilir. Anne ve bebek bağının anlatıldığı bu gibi özel tasarımlar annelere sunulabilecek en güzel hediye alternatifleri arasında durmaktadır.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Yıldız ile işaretlenmiş yerler doldurulmalıdır. *

*


− bir = 5

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>