Çarşamba , 12 Aralık 2018
Anasayfa » Altın » Altın Bebek Bilekliği

Altın Bebek Bilekliği

bebekkunye3 Altın Bebek BilekliğiBir bebek doğunca ailede büyük bir sevinç yaşanmakta, onun gelişine özel birçok hazırlık yapılmaktadır. Yeni doğacak bebek için oda dekorasyonundan tutun da onun geleceği için birikim yapmaya kadar bir dizi ayrıntıya dikkat edilir. Yalnız ebeveynler değil dede, büyükanne ve diğer yakın akrabalar da bebek için çeşitli hediye arayışına girer.

Altın bebek künyesi yeni doğmuş bir bebek için en güzel hediyedir. Künyenin üzerine bebeğin ismini yazdırabilir, ayrıca mavi nazar boncuğu da ekletebilirsiniz. Bu hediye hem bebeğin takabileceği hem de ilerleyen yıllarda değerli bir hatıra olarak saklayabileceği özelliktedir.

Altın bebek bilekliği genellikle sarı renkte olmaktadır. Alışılagelmiş bebek künyesi modelleri dışında farklı tasarımlar da mevcuttur. Bunlardan biri bilekliğin orta kısmında el yazısı motifiyle isim yazılmış ve kenarına boncuk eklenmiş bileklik modelleridir.

Bebek bileklikleri taşlı modellerde de sunulabilmektedir. Bileklikte yer alan ismin üstüne taş ya da pırlanta yerleştirilmesi ile şirin olduğu kadar güzel bir bileklik ortaya çıkmaktadır. Bebeğin bileğinde her zaman yer alacak bu hoş bileklik, onun büyüdüğünde en güzel hediyelerinden biri olarak kalacak.

bebek bileklik Altın Bebek BilekliğiKünye dışında bebeğe altın yaka iğnesi de alınabiliyor. Altın iğnenin tek farkı üzerine isim yazılamamasıdır. Bebeğe alınacak altın yaka iğnesi kalp, nazarlık, kelebek ya da uğur böceği gibi şirin objelerle renkli hale getirilebiliyor. Ayrıca “Maşallah” yazısı ile süslenen yaka iğneleri de bebekler için oldukça güzel bir seçim.

bebekkunye2 Altın Bebek BilekliğiElbette ki bebeklere alınacak hediyelerde altın önerileri dışında farklı seçenekler de mevcut. Ancak sizler bebeğin hem her zaman üzerinde taşıyacağı hem de her zaman kalıcı ve değerli olması açısından altın künye ya da yaka iğnesi tercih edebilirsiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Yıldız ile işaretlenmiş yerler doldurulmalıdır. *

*


beş × 7 =

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>