Çarşamba , 12 Aralık 2018
Anasayfa » Altın » Altın Bileklik Hakkında Bilgiler

Altın Bileklik Hakkında Bilgiler

alaycı kuş bileklik modelleri Altın Bileklik Hakkında Bilgiler

 

Bir davette, eğlencede,partide veya günlük hayatta kadınların zarafet dolu bilekliklerine eşlik eden aksesuarlardır altın bileklikler. Altın bileklik kullanım alanları da modellerin çeşitliliğine göre farklılık gösterir.

İsim-harf bileklikler, kelebek, melek, kalp, sonsuzluk, nazar göz, yıldız, balık, yonca, yusufçuk, uğur böceği gibi figürlü bileklikler, ince zincir altın bileklikler kısacası daha sade tasarımlara sahip altın bileklikler hemen hemen her kesim tarafından ve her zaman için kolayca kullanılmaktadır.

Fakat pırlanta, inci,zümrüt, yakut veya safir gibi renkli değerli taşlarla tasarlanan ve kuyumculukta fantezi altın bileklikler olarak ifade edilen bu modeller ise düğünlerin, özel davetlerin, yemeklerin baş aksesuarı olarak kadınların bilekliklerinde yerlerini alırlar.

Altın bileklik kullanımında sizlere birkaç ufak tüyo;

İnce altın bileklik kullanırken birden fazla modeli bir arada kullanın ve bilekliklere bir de saat eşlik etmelidir. O zaman daha dikkat çekici bir görüntü ortaya çıkacaktır. Veya ince altın bilekliklerle beraber  deri, örgü gibi bilekliklerde kullanarak farklı bir imaj elde edebilirsiniz.

Söz konusu bir davete katılacak iseniz bileklikte çok fazla bileklik kullanımından ziyade geniş tasarımlar veya şahmeran altın bileklik tercih edebilirsiniz. Şahmeran bileklikler; elin üzerine yayılan  görüntüsüyle zarif ve hoş bir görüntü sergilemektedir.

Altın bilekliklerde sarı altın modeller kendilerini daha fazla gösterdiği için tercih edilebilir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Yıldız ile işaretlenmiş yerler doldurulmalıdır. *

*


iki × 2 =

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>