Pazar , 9 Aralık 2018
Anasayfa » Altın » Altın Bileklik Modelleri ve Kullanılan Figürler

Altın Bileklik Modelleri ve Kullanılan Figürler

altin bileklik modelleri 620x358 Altın Bileklik Modelleri ve Kullanılan Figürler

Bileklik; bileğin etrafını zarifçe saran bir takı aksesuarıdır. Bilekliklerde tıpkı diğer takı ürünleri gibi gümüş ve altından yapılmaktadır. Fakat daha çok altın bileklikler tercih edilmektedir.

Mücevher tasarımcıları tarafından her türlü bileklik tasarımları büyük bir özen ve özveriyle yapılmaktadır. Gösterişli ve abartılı bileklik modelleri, sade ve zarif bileklik modelleri, kişilere özel bileklik modelleri gibi….

Gösterişli ve abartılı altın bileklik modellerinde cuff olarak tabir edilen ve bu yıl bir hayli moda olan geniş tasarımlı bilekliklerdir. Sade ve zarif altın bileklik modelleri daha çok ince zincirlerden oluşan ve çeşitli figürler ile tasarlanan modellerdir. Altın zincirlere eşlik eden ; şans, nazar boncuğu, kar tanesi, deniz yıldızı, melek kanadı gibi daha birçok figür bulunmaktadır. Kişilere özel altın bileklik modellerinde ise; kişilerin isimlerine özel tasarlanmış sonsuzluk, kalp gibi özel figürlerle birleşen tasarımlardır. Bu altın bileklik modellerinde, özellikle sonsuzluk isim bilekliği en fazla tercih edilen tasarım olmuştur.

Yukarıda bahsettiğimiz bileklik modellerini ve daha farklı figürleri, Goldstore Bileklik Modelleri sayfasından inceleyebilirsiniz.

Bağlantıyı takip ettiğiniz zaman da görebileceğiniz gibi, her temaya uygun altın bileklik modelleri bulmak mümkündür. Söz gelimi, özel bir davet için kıyafetinize uygun gösterişli altın bileklik modeli tercih edebilir veya herhangi parti eğlencesinde şans altın bileklik, deniz yıldızı altın bileklik gibi modeller de tercih edebilirsiniz. Bu gibi tercihlerin yanı sıra kişilere özel olan altın bileklik tasarımlarında da sizi yansıttığını düşündüğünüz herhangi bir özel tasarım bileklik modelini kendinize tasarlayabilirsiniz.

Altın Kullanmaktan Çekinmeyin!

Genellikle altın takı kombini kadınlar tarafından zor olarak görülür. Çünkü altın gerek rengiyle gerekse de ağır havasıyla bu düşünceyi biraz destekler niteliktedir. Fakat günümüzde artık binlerce model ve tasarıma sahip sayısız altın takılar bulunmaktadır. Tıpkı yukarıda bahsettiğimiz ve her modelde bulanan altın bileklikler gibi. Altın takıları günlük hayatta, iş hayatında, özel davetlerde ve hayatın diğer birçok alanında rahatlıkla kullanabilirsiniz. Altının doğal rengini tercih etmek yerine isterseniz beyaz altın veya rose renk altın kullanarak kombininize en uygun rengi seçebilirsiniz.

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Yıldız ile işaretlenmiş yerler doldurulmalıdır. *

*


− 3 = altı

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>