Pazar , 9 Aralık 2018
Anasayfa » Altın » Altın Bileklik Önerileri

Altın Bileklik Önerileri

altin bileklik onerileri Altın Bileklik Önerileri

Bileklik takısında bu yıl altın modeller fazlaca tercih edildi. Altın bileklerin bu kadar fazla tercih edilmesinin sebebi, altının klasik sarı renginin bilekliğe katmış olduğu etkileyici tasarımıdır. Sarı altın takılar uygun aksesuarlar ile kullanıldığı vakit ortaya güzel bir görüntü çıkarmaktadır.

Bu yılın bileklik modellerine bakıldığında şans bileklikleri olarak tabir edilen ve birçok minenin kullanımıyla ortaya çıkan tasarımların olduğu görülmektedir. Altın bilekliklerde birden fazla kullanılan minelerin başında Fatma Ana Eli, anahtar, kalp, nazar göz, yüzük, kelebek, yüzük, hayat ağacı, yusufçuk gibi figürler gelmektedir. Bilekliğin her bir tarafına serpiştirilen bu figürler bir de sarı altın renginde olduklarında ortaya oldukça güzel bileklik tasarımları çıkmaktadır.

Kadınlar bu yıl altın bileklikleri kullanırken birden fazlasını tercih ettiler. Sadece bir bileklik kullanımı yerine birden fazla model kullanarak, bilekliklerine şık bir hava kattılar.

Sizler de aksesuar olarak bileklik tercih eder iseniz birden fazla model kullanabilirsiniz. Ayrıca altın bilekliklerin yanında saatte kullanarak dikkat çekici bir görüntü elde edebilirsiniz.

2014 ün trend altın bileklik modellerini yılbaşı eğlencesinde de kıyafetinize uygun olarak tercih edebilir ve yeniyıla şık bir şekilde merhaba diyebilirsiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Yıldız ile işaretlenmiş yerler doldurulmalıdır. *

*


üç × 5 =

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>