Pazar , 9 Aralık 2018
Anasayfa » Altın » Altın Broş

Altın Broş

altin bros 620x465 Altın Broş

Kadınlar birçok takı ve aksesuar kullanırlar. Kolye, küpe, yüzük , saat, bileklik gibi birçok takı takarlar. Bunları ya takım halinde aynı model ya da farklı modeller halinde takarlar. Çoğu kadın için takı ve özellikle altın takılar vazgeçilmezdir. Eski tarihlerde en az bu takılar kadar moda olan bir diğer takı da broşlardır. Özellikle altmışlı ve yetmişli yıllarda oldukça ilgi gören broşlar en çok kullanılan takıların başında gelmiştir. Sadelikten hoşlanan ve çok fazla takı takamayan kadınlar için ideal bir seçimdir. Özellikle çalışan kadınların giydikleri ceketlerin yakalarına taktıkları broşlar ayrı bir zarafet katmaktadır. Altın ve elmas gibi mücevher dünyasının iki değerli madeninden tasarlanan broşlar, şal ve eşarp kullanmayı çok tercih edenler içinde ideal bir takıdır. Altın ve elmas broşlar oldukça değerlidir.

Moda dünyasında eskiye dönüşün başladığı şu zamanlarda aile yadigarı altın broş modelleri tekrar moda olmaktadır. Yetmişli yılların rüzgarının estiği bu sezonda abartılı takıların yerine sade ve bir o kadar şık altın broşlar almıştır. Giydiğiniz her kıyafete uyum sağlayabilen bu aksesuarı bazen bir ceketin, şık bir elbisenin, zarif bir gömleğin yakasında görebilirsiniz. Ayrıca tesettürlü hanımların şalları ve eşarpları ile olan uyumu gözler önündedir.

Bir çok farklı modeli bulunan broşlardan istediğiniz her figürü bulma imkanına sahipsiniz. Bu modelleri şöyle sıralayabiliriz; kelebek, çiçek, yaprak, tavus kuşu, yusufçuk, baykuş gibi daha birçok figürlü broşları sevdikleriniz için hediye edebilirsiniz. Hediye alma konusunda farklı ve yaratıcı bir fikir olabilir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Yıldız ile işaretlenmiş yerler doldurulmalıdır. *

*


9 + = on

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>