Çarşamba , 12 Aralık 2018
Anasayfa » Altın » Altın Daha Ucuza Alınabilir Mi?

Altın Daha Ucuza Alınabilir Mi?

Altın daha ucuza alınabilir mi ve alınabilirse nerede bulunabilir. Aslında kilit cevap şu altın çok bariz farklarla ucuza alınamaz. Yani aynı özellikleri taşıyan altın takılar genelde benzer fiyatlarla karşınıza çıkacaktır. Ama siz beğendiğiniz modeli yaptırırken altın ayarını önemsemiyorsanız düşük ayarla üretilebilir ve daha ucuz hale getirilmiş olabilir.

Bunların dışında çeyrek altın, tam altın ve yarım altın gibi değişmez özelliklere sahip ürünlerde fiyatlar arasında olabilecek en büyük sapma 3 TL ile 10 TL arasında olacaktır. Bunun dışında çok büyük farklar olmayacaktır.

Altın daha ucuza alınabilir mi? Aslında bu sorunun cevabı bir yandan EVET. Çünkü özel gün ve dönemlerde kuyumcuların yaptığı kampanyalarda belirlenen modeller daha uygun rakamlara satın alınabilir. Bu indirimler sadece kampanya amaçlı olduğundan o dönemi yakalayarak ucuza altın takı almış olursunuz.

Bunun dışında hayatımıza giren kredi kartlarıyla alışveriş ve nakit alışveriş arasında da zaman zaman farklar olmaktadır. Pazarlık yaparken bile nakit ödeme yapıyor olmak indirimde sizi bir adım öne taşıyor olacaktır.

Kuyumcuların web sitelerini de incelerseniz eft/ havale yöntemleriyle yapılan ödemelerin kredi kartına oranla daha avantajlı olduklarını göreceksiniz. Ve ürün fiyatı arttıkça aradaki kazancınız da artmış olacaktır. Mesela 25479 kodlu ürünün hem kendi indirimi bulunurken hem de %6 oranında havale indirimi yer almaktadır. Söylenilen orantıyı bu ürünü örnek olarak inceleyerek anlayabilirsiniz.

GRS25479 300x300 Altın Daha Ucuza Alınabilir Mi?

25479

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Yıldız ile işaretlenmiş yerler doldurulmalıdır. *

*


1 + yedi =

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>