Pazar , 9 Aralık 2018
Anasayfa » Altın Haberleri » Altın Dünyasının Altın Dergileri

Altın Dünyasının Altın Dergileri

altin dergileri 620x830 Altın Dünyasının Altın Dergileri

Altın dünyası tıpkı borsa gibi sürekli inişli çıkışlı haberler ile doludur. Dünya piyasalarında altınla ilgili son dakika haberlerini, altın fiyatlarındaki gelişmeleri, altınla ilgili çıkan yasa ve mevzuatlar gibi daha birçok bilgiyi kuyumculuk dünyasının nabzını tutan altın dergilerinden öğrenebilirsiniz.

Altın yatırım aracı olarak herkes tarafından büyük ilgi görür. Bu yüzden altına yatırım yapmayı düşünenler, altın piyasasını özenle takip ederler. Altın dünyasında yaşanan inişler ve çıkışlar doğrultusunda bu yatırımı gerçekleştirirler. Altın dünyasından sizleri haberdar edecek birkaç dergi ise şöyle:

GOLDNEWS

Yerel bazda süreli olarak iki ayda bir çıkan dergidir. Altın ile ilgili merak ettiklerinizi bu dergi ile takip edebilirsiniz.

WEDDING WORLD

Bir başka altın dergisi ise Wedding World. Bu derginin kapsamı daha geniştir. Altın dünyasının yanı sıra evliliğe sürecine dair çeşitli öneriler bulunduran bir dergidir.

JEWELLERY MAGAZINE

Mücevher dünyasında köklü bir geçmişe sahip bu dergi; hem ulusal hem de uluslararası çapta haberleri ve güncel gelişmeleri yakından takip etmektedir.

ALTIN HABER

Altın Haber dergisi, İzmir Kuyumcular Odası’nın kuyumculuk sektörüyle ilgili çıkardığı bir dergidir. Dergi, Türkiye genelinde tüm kuyumcu odalarına gönderilmektedir. Sektörler ilgili her türlü haber ve bilgiyi bulabileceğiniz bu dergiyi de takip edebilirsiniz.

 

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Yıldız ile işaretlenmiş yerler doldurulmalıdır. *

*


altı × 3 =

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>