Perşembe , 24 Ocak 2019
Anasayfa » Altın » Altın Fantezi Yüzük

Altın Fantezi Yüzük

altin fantezi yuzuk 4 Altın Fantezi Yüzük

Klasik sarı altın yüzüklerde en çok bilinen model alyanslardır. Bu yüzden altın yüzük denilince akla ilk gelen alyans modeller olmaktadır. Fakat artık yepyeni altın yüzük modeller giderek fazlalaşmakta ve kadınlar tarafından kullanılmaktadır.

Fantezi altın yüzük, kolye, küpe ve bileklik kullanımı hep hayatımızda olan bir kavramdı. Klasik, düz altın yüzük modellerin dışında figürlü,işlemeli, taşlı modelleriyle günümüzde sık kullanılmaktadır. Fantazi altın yüzüklerin en büyük özelliği işlemeli figürlerden oluşmasıdır.

Örneğin altın fantezi modellerden birkaç örnek;

altin fantezi yuzuk 4 53x53 Altın Fantezi YüzükSonsuzluk pırlanta fantezi yüzük, çiçek figürlü altın fantezi yüzükler, sıralı halkalardan oluşan altın fantezi yüzükler, elmas, yakut, safir gibi değerli taşların minik kullanımından ortaya çıkan altın fantezi yüzükler gibi.

altin fantezi yuzuk 1 53x53 Altın Fantezi YüzükAltın fantezi yüzükler yetişkin yaş grubu kadınlar tarafından daha fazla tercih edilmektedir. Çünkü altın fantezi yüzükler, tasarımında ağır bir imaj sergiler. Fantazi yüzükler aynı zamanda evlilik yıldönüm hediyesi olarak ilgi gören modellerdir.

altin fantezi yuzuk 2 53x53 Altın Fantezi YüzükHediye olarak altın takıların fazla tercih edilmesi; altın takıların kullanışlı olma özelliğinden kaynaklanır. Sizler de evlilik yıldönümünüz için takı hediye konusunda bir farklılık yaratabilir ve eşiniz için fantezi altın yüzük modellerinden bir hediye sunabilirsiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Yıldız ile işaretlenmiş yerler doldurulmalıdır. *

*


× altı = 30

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>