Perşembe , 24 Ocak 2019
Anasayfa » Altın » Altın Geometrik Takılar

Altın Geometrik Takılar

geometri Altın Geometrik Takılar

Hediye araştırırken ya da kendimize bir aksesuar alışverişi yapmak isterken, modernizmi çağrıştıran geometrik takıları tercih edebiliriz. Üçgen, kare, altıgen ya da dikdörtgen formda takılar, modern tarzdan vazgeçmeyenler için çok özel tasarımlardır.

Bazen geometrik takılar bir mesleği de çağrıştırabilir, mesela matematik öğretmenleri. Eğer ki matematik meraklısı bir sevdiğiniz, akrabanız ya da arkadaşınız varsa onun için alınacak geometrik takı çok doğru bir seçim olacaktır. Eğer ki kendinize bir takı almak isterseniz de geometrik altın takıların özellikle pembe olanını tavsiye ederiz. Pembe altın takılar hem görünüş açısından hem de modern bir duruş sahibi olmasıyla beğeni toplamaktadır. Doğumgünü hediyesi arayışındaysanız ve yakınınız modern tarzda giyinmekteyse geometrik altın takıları sizlere öneririz. Hemen herkes tarafından beğenilen geometrik şekiller; kolyeden küpeye, yüzükten bileziğe kadar farklı takılarda ön plana çıkmaktadır.

 Altın Geometrik Takılar

Özellikle gençlere verilecek en ideal hediyelerden biri olan geometrik takılar, bu yıla damga vuracağa benziyor. Kare şeklinin hava, su, ateş ve toprağı temsil ettiği öngörüldüğünden, kare modelli takılar dengeyi de simgelemektedir. Dengeyi yansıtan bu takıyla kendinizi daha iyi hissetmeniz mümkündür. Geometrik takılara baktığımızda en anlamlı modellerden biri olan üçgenin, aşkın üç halini yansıtan bağlılık, sadakat ve tutkuyu da çağrıştırdığı bilinmektedir. 3 sayısını da dile getiren bu sembol, takılarda ve farklı aksesuarlarda sıklıkla karşımıza çıkmaktadır.

ucgen Altın Geometrik Takılar

Altıgen kolye ve küpe modelleri de modern ve minimalist görünümüyle çok revaçta olan modellerdir. Bunun yanı sıra oval formlar da farklı tasarım anlayışıyla yeniden yorumlanarak, en beğenilen takı modelleri arasında yer almaktadır. Özellikle pırlanta ile zenginleştirilen oval formlu veya madalyon modelli takılar son dönemde en çok karşımıza çıkan aksesuarlardan biridir.

altıgen Altın Geometrik Takılar

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Yıldız ile işaretlenmiş yerler doldurulmalıdır. *

*


5 × = otuz

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>