Pazar , 9 Aralık 2018
Anasayfa » Altın » Altın Gerdanlık Modeller

Altın Gerdanlık Modeller

altin gerdanlik modeller 1 Altın Gerdanlık Modeller

Düğünde gelin adayına ailesi veya damat tarafından hediye edilen en değerli düğün takıları içerisinde altın gerdanlıklar gelir. Altın gerdanlığı diğer düğün takılarından değerli kılan nokta maddi değeridir.

Gelin adayına kendi ailesinden veya damat tarafından hediye edilen gerdanlık modeller set şeklinde de olabilmektedir. Altın gerdanlık setlerde; gerdanlık, küpe, bileklik gibi takı türleri bulunur. Altın gerdanlık setlerde yer alan takılar aynı figür ve tasarımdan oluşur. Altın gerdanlıklar özellikle düğünler için set şeklinde tercih edilebileceği gibi sadece kendisi de alınabilir.

Altın gerdanlıkları model ve tasarımlarına göre isimlendirmek mümkündür.

İnci Altın Gerdanlık Modeller

altin gerdanlik modeller 5 53x53 Altın Gerdanlık Modellerİnci altın gerdanlık modeller tek inci dizilimili modellerin yanı sıra birçok incinin kullanımından ortaya çıkan gösterişli modeller var.

Düz Altın Gerdanlık Modeller

altin gerdanlik modeller 3 53x53 Altın Gerdanlık ModellerSade tasarımlı, figürsüz altın gerdanlık modellerdir.

 

Fantazi Altın Gerdanlık Modeller

altin gerdanlik modeller 4 53x53 Altın Gerdanlık ModellerFigürlü ve oldukça gösterişli işlemelerden oluşan altın gerdanlık modellerdir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Yıldız ile işaretlenmiş yerler doldurulmalıdır. *

*


6 − beş =

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>