Çarşamba , 12 Aralık 2018
Anasayfa » Altın » Altın Günleri

Altın Günleri

Kadınlar, ev ve çalışma hayatlarının dışında kendilerine kalan arta zamanda hem eğlenmek hem çevrelerinde olup bitenden haberdar olmak hem de bu toplanma zamanlarında maddi durumlarına biraz destek sağlamak adına altın günleri düzenlemektedirler.

altin gunleri 300x150 Altın GünleriBir zamanlar sadece çalışmayan kadınlar altın gününe rağbet gösterirken günümüzde artık çalışan kadınlar da bu günlere büyük ilgi göstermektedirler. Çünkü altın günü bir nevi sosyalleşme toplantısıdır.Burada katılımcılar altın günü sayesinde birbirleriyle iletişime geçip,birbirlerine kendilerini ifade ederek hoş vakit geçirebilmektedirler.

Altın gününün bir ritüeli vardır. Öncelikli olarak bu günü organize eden bir başkan vardır.Başkan altın gününün hangi günlerde hangi zamanlarda ve sırasıyla kimlerde gerçekleşeceğini belirler ve süreç böyle devam eder.Tabi ki burada önemli olan husus miktar olarak altın değerinin ne olacağıdır. Burada ise güne katılan katılımcıların maddi durumları göz önünde bulundurularak bu değer belirlenir.

Bu altın ürünleri sırasıyla çeyrek altın,yarım altın, tam altın ve cumhuriyet altını olarak gitmektedir. Sizler de altın gününüzün kahramanı olan bu ürünlerden dilediğinizi seçebilir ve gününüze değer katmaya devam edebilirsiniz.

Denilebilinir ki altın hem maddi duruma destek sağlarken hem de insan ilişkilerinde devamlılığı sağlamaktadır ve bu yüzden vazgeçilmez bir yatırım ürünüdür.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Yıldız ile işaretlenmiş yerler doldurulmalıdır. *

*


× 1 = bir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>