Çarşamba , 12 Aralık 2018
Anasayfa » Altın » Altın Harf Anahtarlık

Altın Harf Anahtarlık

wharfi Altın Harf AnahtarlıkAltının ne kadar değerli bir mücevher olduğunu bilmeyenimiz yoktur. Sevdiklerimize olan duygumuzu anlatmak isterken ya da hislerimizi anlatacak bir simgeyi yanımızda taşımak istiyorsak altın harf anahtarlık tam da bize göredir.

Altın harf anahtarlık modelleri tek ya da çift harf detaylı olarak farklı tasarımlarla sunulmaktadır. Nitelikli bir hediye arıyorsanız sevdiğinizin ve sizin isimlerinizin baş harflerinin yer aldığı bir anahtarlık tasarlatabilirsiniz. İster ev ister araba için kullanılabilecek bu anahtarlık ile sevdiğinizi şaşırtırken, onu ne kadar çok düşündüğünüzü gösterebilirsiniz.

Güzel bir el yazısı ile hayat bulmuş altın bir anahtarlığı gören herkes, elbette ki bu hediyeyi beğenecektir. Altının değerli yapısı ile narin el yazısının buluştuğu bu şık tasarım, her zaman yanınızda taşımaktan mutluluk duyacağınız bir obje olacak.

Altın anahtarlık tasarımları arasında en revaçta olanların sarı altın modeller olduğunu görüyoruz. Sarı altın ile alışılagelmiş anahtarlıklardan çok daha farklı bir yapıya sahip olan bu modeller, görenlerin büyük ilgisini topluyor. Sarı altın harf tasarımları ve oval form üzerine isim yazılmış anahtarlık modelleri, sevdiklerine kalıcı olduğu kadar değerli bir hediye vermek isteyenler için ideal.

 Altın Harf Anahtarlık

Beyaz altını çok sevenlere özel harf anahtarlıklar da yine en özenli şekilde tasarlanarak, kullanıcılarla buluşturuluyor. Son dönemlerde oldukça yoğun ilgi gören altın anahtarlıklar ince bir işçilik ve zarif tasarım anlayışıyla buluşturulduğunda gerçekten dikkat çekici oluyor.

nharfi Altın Harf Anahtarlık

Anahtarlık modelleri kişiye özel olarak üretilme avantajı ile de artık büyük beğeni toplayarak adeta kalpleri fethediyor. Yanınızdan hiçbir zaman ayırmak istemeyeceğiniz bu güzel anahtarlık modeli ile ister kendinizi isterseniz de sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. Üstelik bu anahtarlık modellerine dilerseniz doğal taşlar ya da sizin en sevdiğiniz figürler de eklenebiliyor. İstediğiniz gibi tasarlatabileceğiniz bu anahtarlıklar altın mücevher tasarımına yeni bir soluk getirirken, orijnal hediye arayışındaki kişilere kolaylık sağlıyor.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Yıldız ile işaretlenmiş yerler doldurulmalıdır. *

*


× 7 = otuz beş

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>