Perşembe , 24 Ocak 2019
Anasayfa » Altın » Altın Harf Kolye

Altın Harf Kolye

harf Altın Harf Kolye

Sevdiklerimizin isminin baş harfini farklı yazı stilleriyle tasarlatacağımız bir hediyedir altın harf kolye. Altının değerli yapısı harf kolye ile bütünleştiğinde ortaya özel günlerinizi unutulmaz kılan bir hediye çıkmaktadır.

Şık tasarımın altınla hayat bulduğu harf kolye modelleri kendinize ya da sevdiklerinize alacağınız ideal hediyelerden biridir. Bazen herkes kendisini şımartmak ister. Bu durum bazen çok güzel bir gelişme sonucunda olabilmekte, bazense hiç neden yokken mücevherlere duyulan ilgiyle olabilmektedir. Altın harf kolye, kendinize alabileceğiniz en güzel hediyelerden biridir. Özellikle isimli kolye yerine harf modellerine meraklıysanız altın harf kolye tam da size göre.

Sevdiğiniz insana verdiğiniz değeri göstermek için de harf kolyeyi tercih edebilirsiniz. Yalnızca sevdiğiniz kişinin isminin baş harfinde tasarlatacağınız kolye modelleri dışında sizin ve sevdiğinizin baş harflerinden oluşan kolye tasarımları da mevcuttur.

Beyaz altın harf kolye modelleri sadeliğin ve yalınlığın temsilcisi olurken, gold renkten vazgeçemeyenlere özel olarak sarı altın harf kolye modelleri bulunmaktadır.

Günümüzde harf kolye tasarımları yalnızca harfin zincirin ucına eklenmesinin dışında çok daha hareketli tasarımlar olarak da karşımıza çıkmaktadır. Pırlanta, nazar boncuğu, kalp figürü gibi motiflerle desteklenen harf kolyeler, tüm zamanların en beğenilen mücevher modelleri arasında yer almaktadır.

Madalyon olarak bilinen oval altın üzerine harf işlenerek geliştirilen kolye tasarımları yılların eskitemediği klasik modellerdendir. Bu modellere halen yoğun ilgi olduğu görülmektedir. El yazısı motifinin çok yakıştığı madalyon kolyeler, sevdiklerinize ne kadar önem verdiğinizin işareti olacak.

Harf kolye tasarımları yonca motifi içerisine dizilmiş harf modeli olarak da dikkati çekmektedir. Şans anlamına gelen yonca motifi harf tasarımları ile birlikte kullanıldığında şansın hep hayatınızda olması dileklerini çağrıştırır. Siz de harf kolye tutkunuysanız birbirinden değişik model seçeneklerine bir göz atabilirsiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Yıldız ile işaretlenmiş yerler doldurulmalıdır. *

*


8 × = onaltı

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>