Pazar , 9 Aralık 2018
Anasayfa » Altın » Altın İmza Kolye Modelleri

Altın İmza Kolye Modelleri

altin imza kolye modelleri 620x411 Altın İmza Kolye Modelleri

Dünya genelinde hemen hemen tüm toplumlarda altın takılar, düğün takısı olarak kullanılır. Kısacası altın denilince akla düğün gelir. Altın dünyası artık toplumlarda farklı farklı konumlanmaya başladı. Günümüzde kişisel altın takı tasarımları her birey tarafından fazlasıyla tercih edilmekte ve altın takı aksesuarları kullanılmaktadır.

Kişisel altın takılar arasında isim, harf kolyelerin yanı sıra altın imza kolye de yerini aldı. Bireylerin kendilerine özel olan imzası, altın madeniyle birleşerek ortaya farklı bir tasarım çıkarmaktadır.

İmza; kişilerin kendi isim ve soyadlarını yansıtan karakterlerden oluşmaktadır. Bu yüzden imzaların geneli isim veya soyadından oluşur.

İmzalar hayatımızın her noktasında bizimle birlikte yaşarlar. Bizi yansıtan figürlerin başında gelen imza, mücevher dünyasına da ilham olmuştur. İmza altın kolyeler bunun en güzel örneğidir. Günümüzde kişilerin imzaları istekleri ve tercihleri doğrultusunda kolye tasarımında hayat bulmaktadır. Altın imza kolyelerde sarı ve beyaz altının yanı sıra taşlı modelleri de yaptırmak mümkündür. İmza kolyelerin  uygun yerlerine serpiştirilen taşlar, modeli ayrıca hareketlendirmektedir.

Son zamanlarda trend olan imza kolye kullanımı kişiye özel tasarımlarda en çok tercih edilen takılar arasındadır.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Yıldız ile işaretlenmiş yerler doldurulmalıdır. *

*


dokuz − = 6

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>