Pazar , 9 Aralık 2018
Anasayfa » Altın » Altın Kaplama Saat

Altın Kaplama Saat

altin kaplama saat 620x620 Altın Kaplama Saat

Altın takı ve aksesuar tutkunu olan ancak altın fiyatlarının oldukça yükselmesinden dolayı alma imkanı bulamayanlar için altın kaplama takı ve aksesuarlar gittik artmaktadır. Son yıllarda yükselişe geçen altın fiyatları nedeni ile altına olan talep azalmıştır. Ancak kadınların altın takılara olan ilgisinde bir değişiklik olmamış hatta günden güne artmaya devam etmiştir. Altın takıya bu kadar ilgi duyan ancak maddi imkanlar nedeni ile alamayanlar için altın kaplama takılar ve aksesuarlar ortaya çıkmaya başlamıştır. Saf altından yapılan takılara göre oldukça ucuz olan altın kaplama takılara olan talep artmaya başlamıştır.

Altın kaplama yöntemi ile yapılan ve en çok tercih edilen aksesuarlardan biri de altın kaplama saatlerdir. Kendine özel bazı yöntemler kullanılarak saatler altın suyu ile kaplanarak altın sarısı görünümünü alır. Altın saat ile kıyaslama yapıldığı zaman oldukça ucuz bir fiyatı olan altın kaplama saat modelleri hem şık ve göz kamaştırıcı görüntüsü ile hem de uygun fiyatı en büyük avantajıdır. Altın kaplama saatlerin dezavantajı ise kaplamanın zaman içerisinde darbelere mağruz kalarak aşınması ve yıpranmasıdır. Bunu engellemek için gerekli bakımların yapılması gerekir. Saat kullanıldıktan sonra kuru bir mendil yardımı ile temizlenip hava almayan bir kutuda saklanmalıdır. Aldığınız bütün önlemlere rağmen hala saatinizin kaplamasında soyulmalara ve yıpranmalara oluyorsa bu iş ile ilgilenen kişilere gidip bakımını yaptırabilir ya da kapmalamasını yeniletebilirsiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Yıldız ile işaretlenmiş yerler doldurulmalıdır. *

*


yedi − 2 =

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>