Pazar , 9 Aralık 2018
Anasayfa » Altın » Altın Kelepçe Bilezik Modeller

Altın Kelepçe Bilezik Modeller

altin kelepce bilezik modeller 1 Altın Kelepçe Bilezik ModellerAltın takılardan birçoğu düğüne özel takılardır ve bu yüzden düğün takıları olarak ifade edilir. Çeyrek altın, gerdanlık, beşi bir yerde, bilezik gibi. Gelin adayına düğünde hediye edilen bilezikler modellerine göre farklı şekillerde adlandırılır. Örneğin fantezi bilezik, altın kelepçe bilezik, fantezi mega bilezik, burma bilezik modelleri gibi.

Altın kelepçe bilezikler birçok model vardır. Bu modellerden birkaçı;

Taşlı Kelepçe Altın Bilezik

altin kelepce bilezik modeller 2 53x53 Altın Kelepçe Bilezik ModellerBu modellerde bileziğe zümrüt gibi değerli taşlardan oluşan figürler eşlik etmektedir.

Taşsız Kelepçe Altın Bilezik

altin kelepce bilezik modelleri 3 53x53 Altın Kelepçe Bilezik ModellerSadece altın halkadan oluşan modellerdir. Üzerinde detaylı figürler yoktur.

Kaburga Kelepçe Altın Bilezik

altin kelepce bilezik modeller 4 53x53 Altın Kelepçe Bilezik ModellerBu bilezik modellerin üzerinde iki, üç ve daha fazla sıra halinde figürler taşıyan tasarımlar vardır. Taşsız modellerden daha gösterişlidir.

İncili Kelepçe Altın Bilezik

altin kelepce bilezik modeller 5. 53x53 Altın Kelepçe Bilezik ModellerBu modellerde ise inci taşı bilekte kullanılmaktadır. Zarif kelepçe altın bileziklerdir.

Telkari Örgü Kelepçe Bilezik

altin kelepce bilezik modeller 6 53x53 Altın Kelepçe Bilezik ModellerKelepçe bileziklerde en geniş olan modellerdir. Geniş olması ve üzerinde büyük figürler taşıması bilezikleri daha gösterişli bir hale getirmektedir.

Çeyrekli Kelepçe Bilezik

alti kelepce bilezik modeller 7 53x53 Altın Kelepçe Bilezik ModellerÇeyrek altının, bileziklerde kullanıldığı modellerdir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Yıldız ile işaretlenmiş yerler doldurulmalıdır. *

*


3 + = yedi

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>