Pazar , 9 Aralık 2018
Anasayfa » Hediye Önerileri » Altın Kol Düğmeleri

Altın Kol Düğmeleri

altin kol dugmeleri Altın Kol Düğmeleri

Kol düğmeleri, gömleklerin yaka manşetlerini birbirine tutturmak için kullanılan bir çeşit aksesuar süsüdür. Özellikle erkeklerin takım elbiselerine eşlik eden kol düğmelerini altın, gümüş renginde ve farklı tasarımları ile görebilirsiniz.

Kol düğmeleri özellikle iş hayatında takım elbise giymek zorunda olan erkekler için can kurtarıcı vaziyettedir. Çünkü gömlek manşetleri katlandığı vakit kişilerin hareket etmesini zorlaştırabilir veya iliklendiği vakit ortaya hoş bir görüntü çıkmayabilir. Fakat kol düğmeleri sayesinde artık gömlek manşetlerine dilediğiniz gibi şekil verebilirsiniz. Kol düğmeleri bu kolay kullanım özelliğinden dolayı erkekler tarafından sık tercih edilen bir aksesuardır. Özellikle iş hayatında sürekli takım elbise giymek zorunda olan erkekler için kol düğmeleri vazgeçilmezdir. Kol düğme tasarımlarını klasik sarı altının yanı sıra beyaz altın olarak da bulabilirsiniz. İsminizin baş harfine özel kol düğme tasarımlarının yanı sıra çeşitli figürlere sahip gülen yüz, denge sembolü gibi tasarımlar da bulabilirsiniz.

Kol düğmeleri hem kadın hem de erkek tarafından ortak kullanılabilen takı aksesuarıdır. Fakat kol düğmeleri erkekler ile özdeşleşmiştir. Bu yüzden kol düğmeleri denilince akla ilk erkekler gelir ve kol düğmeleri erkekler için altın aksesuarı olarak ender ürünlerden biridir. Özel günlerde eşinize,babanıza, abinize kol düğmelerini hediye edebilirsiniz. Özellikle ismine özel kol düğme tasarımı ile onları daha özel hissettirebilirsiniz.

 

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Yıldız ile işaretlenmiş yerler doldurulmalıdır. *

*


dört + 1 =

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>