Çarşamba , 12 Aralık 2018
Anasayfa » Altın Kolye Modelleri » Altın Kolye Şans Figürleri

Altın Kolye Şans Figürleri

altin sans kolye Altın Kolye Şans FigürleriŞans kavramı; rastlantı sonucu elde edilen olumlu bir durum olarak ifade edilmektedir. Şans tıpkı diğer manevi kavramlar gibi insanların hayatında önemli bir yere sahiptir. Kişiler, kendilerine şans getirdiğine inandıkları çeşitli figürleri çeşitli nesneler ile birleştirerek hayatlarına dahil etmişlerdir.

En bilinen nesneler arasında takılar gelmektedir. Çünkü takı kişilerin her an yanında taşıyabilecekleri bir aksesuardır. Dolayısıyla şansını sürekli yanında bulundurmak isteyen kişiler şans takılarını özellikle yanlarında taşımışlardır.

Altının, insanoğlunun hayatına dahil olmasıyla beraber şans figürleri kendisini altın takılarda da göstermeye başlamıştır. Daha çok altın kolyelerde kendisini yansıtan şansa dair birçok figür bulunmaktadır. Bunlar arasında; fil, fatma ana eli, kar tanesi, nazar boncuk, kalp, sonsuzluk, yusufçuk gibi daha birçok figür kullanılmıştır. Herkes tarafından büyük ilgi gören altın şans kolyeler günlük hayatta sık tercih edilen takıların başında gelirler. Çünkü yukarıda belirttiğimiz gibi insanoğlu etrafında yer alan birçok şeyin tılsımına inanır. İnandığı bu tılsımı kaybetmemek adına kendisine uğurlu ve şanslı geldiğine inandığı nesneleri yakınında bulundurur.

Sizler de size ve sevdiklerinize şans getirdiğine inandığınız figürlere sahip kolye modellerinden dilediğinizi seçebilir, kendinize ve sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Yıldız ile işaretlenmiş yerler doldurulmalıdır. *

*


dokuz − 7 =

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>