Pazar , 9 Aralık 2018
Anasayfa » Altın Kolye Modelleri » Altın Kolye Ucu Önerileri

Altın Kolye Ucu Önerileri

Takılar arasında en çok sevilen grup altın kolye uçlarıdır. Her zevke ve her bütçeye göre bulunabilen altın kolye uçlarındaki figürler istenilen özellikte de tasarlanabilir.

Burçlarla ilgili, isim yazılı yada nazar boncuklu altın kolye uçları en çok sevilenler arasındadır. Altın kolye ucu önerileri arasında tercih yapmak, çok model olmasına rağmen kolaydır. Çünkü zevke ve amaca göre eleyerek kolay bir seçim yapabilirsiniz.

Giysilerle de kombinlemek çok hoş bir görüntü vermektedir. Altın kolye ucu seçimi yaparken zincir uzunluğu ve kısalığı da tamamen zevkinize göre uyarlanabilmektedir. Hatta kullanacak kişinin boyun ölçüleri de dikkate alınarak burdan da bir seçim yoluna gidilebilmektedir.

altin kolye ucu 150x150 Altın Kolye Ucu ÖnerileriAltın kolye ucu önerileri arasında renkli taşlarla süslenmiş olanları da çok sevilmektedir. Görseldeki kolyede olduğu gibi gözünüze muhteşemlikle hitap edecektir.

Ayrıca altın takı alırken dikkat etmeniz gereken bazı etkenler mevcut. Altının gramajı, ayarı ve rengi hem beğeniye hem de maddiyata dayalı değişkenlik gösterebilir. Ayrıca altın takılarda taş işin içine ne kadar girerse bozdurma esnasında değer kaybı yaşanacağını hatırlatmış olalım. Yani Zirkon taşlı 1000 TL değerinde ki işlenmiş bir altın kolye bozdururken 500 600 TL gibi değerlere bozdurulabilir.

Altın Kolye uçları konusunda ise firmalar çok farklı tasarımlar üretmekte… Hayvan figürleri, çiçek figürleri, kişiye özel tasarımlar, melek ve kalp figürleri gibi milyonlarca figürde altın kolye ucu bulabilme ihtimaliniz mevcut. Tercih sizin ve alacağınız kişinin beğenisi tabi ki icon smile Altın Kolye Ucu Önerileri

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Yıldız ile işaretlenmiş yerler doldurulmalıdır. *

*


8 − dört =

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>