Çarşamba , 12 Aralık 2018
Anasayfa » Altın » Altın Piercing

Altın Piercing

goldpiercing Altın Piercing Altın piercing tasarımları ilk olarak farklı bir akım olarak ortaya çıkmış sonrasında yoğun ilgi görerek, pek çok kişinin aksesuar seçiminde ilk sıraları almaya başlamıştır. Genelde hanımların fark yaratmak için kullandığı altın piercing, erkeklerin de bu modaya uyması ile daha da yaygınlaştı.

heartpiercing Altın PiercingSon dönemde popülerliğini artıran altın piercingler, daha marjinal bir tarza işaret etmektedir. Daha çılgın bir görünüm kazandıran piercingler; burun, kulak, kaş, dil, göbekte yaygın olarak kullanılmaya başlandı. 2000′li yılların getirdiği piercing akımı ile tarzını yansıtmak isteyenler oldukça yaygınlaştı.

piercing 1 Altın PiercingAltın piercing modelleri genellikle farklı tarzın ışığında tasarlanmış aksesuarlardan oluştuğu için değişik figür ve taş süslemeleriyle daha da orijinal bir hava kazanmaktadır. Özellikle İlkbahar ve Yaz mevsiminde daha fazla rağbet gören altın piercingler, güneşin ışıltısını en güzel şekilde yansıtıyor. Altın piercing tercih ederken lüksten de vazgeçemeyenler için pırlanta detaylı piercingler ideal alternatifler oluyor. Pırlantalı piercing modelleri ister beyaz altın ister sarı altın olarak sunulmakta… Tarzınıza en uygun piercingi seçmek işte tam da burada size kalmış! Sıra dışı görünüm elde etmek isteyenler, altın piercing ile hem kendi tarzlarına uygun hem de dönemin favorisi olan bir takıya ulaşmış oluyor.

Septum Piercing

Septum piercing uygulamasının öne çıktığı son dönemde, kıkırdaklı bölgelere yapılacak piercing deliği kulak delme tabancası yerine introcat uygulaması ile yapılmaktadır. Introcat ile delinen bölgelerin daha kolay iyileştiği görüldüğünden bu yöntemin kullanılmasının daha sağlıklı olduğunu söylemek mümkündür.

 Ünlülerin Septum Piercing merakı

Septum piercingi tercih eden ünlüler arasında Rihanna, Janet Jackson, Lady Gaga, Lexus Amanda, Debby Ryan gibi isimler başı çekiyor. Yeni bir trend olarak karşımıza çıkan septum piercing, çekici görünüm sağlıyor desek hiç de yanlış olmaz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Yıldız ile işaretlenmiş yerler doldurulmalıdır. *

*


− 2 = üç

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>