Çarşamba , 12 Aralık 2018
Anasayfa » Hediye Önerileri » Altın Saat Hediye Önerileri

Altın Saat Hediye Önerileri

altin saat hediye Altın Saat Hediye ÖnerileriAltın tasarımlı saat modelleri genellikle düğün takısı olarak bilinir. Gelin ve damat adayı birbirlerine altın saat hediye ederler. Altın saat takısı hem kullanışlığı hem de yatırımı açısından düğün takısı olarak geçmişten günümüze kadar fazlaca tercih edilmiştir.

Altın saat tasarımlarına bakıldığında pek çok farklı tasarıma sahip modeller bulunmaktadır. Altın saat modellerinde sarı, beyaz ve broz altın gibi farklı renklerde bulunmaktadır. Ayrıca ince kordon, zincir kordon, kalın kordon gibi tasarımları da mevcuttur. Bir zamanlar gelin adayları tarafından daha çok ince ve zincirli altın saat modelleri tercih edilirken günümüzde artık daha farklı modeller tercih edilmektedir. Özellikle geniş kordonlu saatler son birkaç yılın trendi arasındadır. Fakat yine de bazı gelin adayları tarafından ince kordon altın saatler düğün takısı olarak fazlasıyla tercih edilmektedir.

Yukarıda dile getirdiğimiz gibi altın saatler daha çok düğün takısı olarak bilinse de hediye alternatifi olarak da düşünülebilir. Saat erkek ve kadın tarafından kullanılabilen ender takıların başında gelir. Dolayısıyla hem erkek hem de kadın için hediye edilebilir bir aksesuar özelliği taşımaktadır. Yani çiftler özel günlerde, doğum günlerde veya yıl dönümlerinde birbirlerine hediye alımında saat aksesuarından yola çıkabilirler.

Ve sahip olduğu beyaz, sarı  altın renkleri ile her zevke uyum sağlamaktadırlar.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Yıldız ile işaretlenmiş yerler doldurulmalıdır. *

*


yedi × 1 =

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>