Pazar , 9 Aralık 2018
Anasayfa » Altın Yüzük Modelleri » Altın Sonsuzluk Yüzük

Altın Sonsuzluk Yüzük

altin sonsuzluk yuzuk Altın Sonsuzluk YüzükAltın yüzük denilince akla ilk gelen tasarımlar alyans yüzük olmaktadır. Çünkü tarihte yüzüğün altın ile buluşması evlilik yüzükleriyle olmuştur, evlilik yüzükleri de alyans olarak bilindiği için bu anlam iç içe geçmiştir.

Kadınların aksesuar olarak kullandıkları yüzük, kolye, küpe, bileklik, broş gibi takıların tasarım dünyası oldukça çeşitlidir. Kadınların takıya dair her türlü ihtiyacını karşılamak isteyen mücevheratçılar her yıl yeni tasarımları, yeni figürleri ile piyasaya ürünler sunmaktadır. Bu tasarımlarda yılların modasına uygun trend figürler kullanılır. Misal sonsuzluk, kalp gibi figürler.

Özel anlamlarla yüklü bu gibi figürlerin altın takılara eşlik etmesi, altın takıların daha fazla tercih edilmesini sağlamaktadır. Çünkü kişiler manevi duyguları yansıtan tasarımlar ile kendilerine daha mutlu hissetmektedirler. Bu gibi tasarımların başında altın sonsuzluk yüzüğü gelmektedir. Bilindiği gibi sonsuzluk; sonsuzluğa dair devam eden bir anlam taşımaktadır. Mücevher dünyasında da aşkın ve sevginin sonsuzluğuna dair kullanımıyla ön plana çıkmaktadır. Kişilerin aralarındaki özel bağı simgeleyen yüzük modellerinde özellikle kullanılır. Sonsuz yüzükler; yaşanılan ve paylaşılan aşkın sonsuzluğunu kişilere hissettirmektedir.

Altın sonsuzluk yüzük 14 ayar altından üretilmiştir. Yüzüğün halka formu sarı altın olup, üzerinde yer alan sonsuzluk figürünün bir kısmı ise beyaz altındır. Ayrıca yüzüğün üzerinde 6 adet pırlanta bulunmaktadır. Sarı ve beyaz altının uyumundan ortaya çıkan bu yüzük tasarımı oldukça şıktır.

Sonsuzluk altın yüzük içinde barındırdığı bu özel anlamıyla sizleri fazlasıyla özel hissettirecektir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Yıldız ile işaretlenmiş yerler doldurulmalıdır. *

*


4 − dört =

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>