Çarşamba , 12 Aralık 2018
Anasayfa » Altın » Altın Takı Set

Altın Takı Set

altin taki seti Altın Takı SetAltın takılar daha çok düğünde tercih edilen ziynet eşyalarıdır. Altın takılar tek ve set şeklinde bulunurlar. Altın takılar tek halde yüzük, kolye, küpe ve bileklik gibi farklı tasarımlara sahip iken, altın set takılar; aynı tasarımlı aynı figürlü yüzük, kolye, küpe, bileklik gibi ürünlerdir.

Altın set takılarda yüzük, kolye, küpe, bileklik gibi ürünlerin aynı tasarıma ve figüre sahip olması, diğer altın takılardan ayırmaktadır. Bu tasarımlar aynı zamanda birbirleri ile uyumludurlar. Düğün törenlerinin en vazgeçilmez takılarıdır. Altın set takılar genellikle gelin adayına kendi ailesi veya damat ailesi tarafından hediye edilir. Gelin adaylarının düğünde özellikle altın set takı kullanmalarının sebebi; tüm takılarda yakalamak istediği uyumdan kaynaklanmaktadır. Altın set takılarda binlerce model bulunmaktadır. Altın pırlanta setler, altın taşlı setler, altın fantezi setler gibi… Altın taşlı setlerde yakutun kırmızısını, safirin mavisini, zümrütün yeşilini ortaya koyan ilgi çekici tasarımlar görmeniz mümkündür. Ayrıca altın fantezi takım setlerde gösterişli, iddaalı ve sade tasarımlar mevcuttur.

Altın set takılarda fazla modelin bulunması gelin adayları için oldukça şanslı bir durumdur. Çünkü bu sayede her gelin adayı kendi zevk ve tarzına uygun set takılar tercih edebilmektedir.

Sizler de hem düğün takısı olarak hem de karlı bir yatırım aracı olarak altın set takıları tercih edebilirsiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Yıldız ile işaretlenmiş yerler doldurulmalıdır. *

*


bir + 8 =

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>