Çarşamba , 12 Aralık 2018
Anasayfa » Altın » Altın Tüp Bar Kolye Modelleri

Altın Tüp Bar Kolye Modelleri

altin tup bar kolye modelleri 1 Altın Tüp Bar Kolye Modelleri

Bir zamanlar için kadınlar günlük hayatta altın takılarını sınırlı alanlarda kullanmaktaydı. Fakat artık ortaya çıkan yepyeni tasarımlar altın takıları hayatın her alanına dahil edebilmektedir. Altın takılardan özellikle kolyeler bu gibi tasarımların başında gelmektedir.

altin tup bar kolye modelleri 2 53x53 Altın Tüp Bar Kolye ModelleriAltın kolye tasarımlarına baktığımız zaman günlük hayatta her türlü kıyafetleriniz ile kolayca kullanabileceğiniz modeller bulunmaktadır. Örneğin madalyon kolyeler, Fatma Ana Kolye, yusufçuk, kelebek, melek figürlü altın kolyeler, isim kolyeler ve daha birçoğu.

altin tup bar kolye modelleri 53x53 Altın Tüp Bar Kolye ModelleriSon zamanlarda altın kolyelerde trend olan bir başka model ise altın tüp bar kolyelerdir. Bu kolye modelinde bar şeklinde ince altın tabela tarzında figürler kullanılmaktadır. Bar figürler kolyede yatay olduğu gibi dikey olarak da kullanılmaktadır. İnce bar altın kolyeler zarif bir görüntü sağlarken, geniş bar altın kolye modellerine ise isim yazılabilmektedir. Bu kolye modelinde iç içe tasarımlar da görebilirsiniz. İkili bar altın kolyeler gibi. Firuze gibi renkli taşların kullanıldığı altın bar kolyeler ise sarı altının ve turkuaz mavisinin birleşiminden oldukça hoş modeller çıkarmıştır.

Altın tüp bar kolyeler zarif ve şık görüntüsüyle kadınlara kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Sizler de altın takılarda sadeliği önemsiyor iseniz altın tüp bar kolye modellerini tercih edebilirsiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Yıldız ile işaretlenmiş yerler doldurulmalıdır. *

*


× 4 = yirmi sekiz

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>