Çarşamba , 12 Aralık 2018
Anasayfa » Altın » Altın Yonca Kolye Modeller

Altın Yonca Kolye Modeller

altin yonca kolye modeller  Altın Yonca Kolye ModellerAltın kolyelerde yonca figürlü modeller son zamanlarda özellikle genç kadınlar tarafından tercih edilmektedir. Dört yapraklı yoncanın altınla olan zarif dansı ise görülmeye değerdir.

Dört yapraklı yoncaya rastlayan kişilerin şanslı oldukları düşünülür. Bu yüzden dört yapraklı yonca yılllardır birçok alanda şans nesnesi olarak kullanılır. Mücevherat dünyasında takılarda hayat bulan yonca figürü bu manevi değeriyle tasarımları da değerli kılmaktadır. Dört yapraklı yoncanın her bir yaprağının anlamı vardır. Bu anlamlar; aşk, inanç,umut ve şanstır.

altin yonca kolye modeller 53x53 Altın Yonca Kolye Modeller

 Altın yonca kolye modellerine bir göz attığımızda ise neredeyse yok yok. Tamamı sarı altın olan modeller, sarı ve beyaz altının birlikte kullanıldğı modeller, yonca yapraklarının içi dolu veya boş olan modeller, ortasında nazar boncuğu barındıran modeller, bir tarafı pırlanta taşlarla dolu bir tarafı sadece altın olan modeller, ortasına kişinin baş harfinin yazıldığı modeller, yapraklarının tamamının yeşil renkte olduğu modeller ve daha nice sayısız tasarımlar sizleri bekliyor.

Altın yonca kolyeler, takı severlere sunmuş olduğu bu geniş ürün yelpazesi sayesinde onu hayatın her karesinde tercih edilebilirliğini arttırmaktadır. Misal sade tasarımlar günlük hayatta, okulda, işte kullanılabileceği gibi pırlanta işlemeli gösterişli modeller ise özel gecelerde kullanılabilir.

Kısacası altın yapraklı yonca modeller alıcısından bu noktada tam not almaktadır. Çünkü her birey sahip olduğu takının veya bir başka aksesuarın hayatın her alanında kullanışlılığına dikkat ederek alır.

Sevdikleriniz için hediye alternatifi olarak da düşünebilirsiniz. Sevgilinin ismine özel altın yonca kolyesi yaptırabilirsiniz veya arkadışınız için aynı modeli tercih edebilirsiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Yıldız ile işaretlenmiş yerler doldurulmalıdır. *

*


dokuz × = 27

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>