Pazar , 9 Aralık 2018
Anasayfa » Altın » Altında Şıklık: Beyaz mı sarı mı?

Altında Şıklık: Beyaz mı sarı mı?

sarı beyaz3 Altında Şıklık: Beyaz mı sarı mı?Altın mücevher alırken çoğu kişi modelin yanı sıra altının renginde kararsız kalır. Kolye, yüzük, küpe ya da bilezik; her ne alacak olursanız olun altının rengiyle ilgili kararsızlıklar daima yaşanır. Çünkü bazı modellerde altının rengi ürünün daha şık görünmesine yol açtığından, ciddi oranda fark yaratmaktadır.

Hediye edilecek altın mücevherlerde en çok kararsız kalınan konular arasında, altının rengi adeta başı çekmektedir. Altının rengi, kadınlara alınan takı hediyelerinde hep akıllarda soru işareti yaratan bir konu olarak karşımıza çıkmaktadır. Bazı bayanlar sarı altını tercih ederken, beyaz altın da günümüzde büyük beğeni toplamaktadır. Eşinizin, nişanlınızın ya da sevgilinizin tercihlerini bilmiyorsanız yaşına ve giyim tarzına göre karar verebilirsiniz. Eğer sevdiğiniz takı olarak gold renkleri tercih ediyorsa, kendisine sarı altın bir takı hediye etmenizi yadırgamayacaktır. Diğer yandan eğer genellikle gümüş rengi takılar takıyorsa seçiminizi beyaz altından yana yapabilirsiniz.

sarıbeyaz4 Altında Şıklık: Beyaz mı sarı mı?Beyaz ve sarı altının yanı sıra bronz altın da son dönemde büyük beğeni topluyor. Özellikle toprak tonlarındaki kıyafetlerle kombinlenen bronz altın takı modelleri, klasik kesimli kıyafetlere de spor tarza da çok yakışıyor.

Şıklığına önem veren bayanlar için kıyafet kadar takı seçimi de önemli oluyor. Akseuarlar, bayanların şıklığının bir tamamlayıcısı olarak tititzlikle seçim yapılan ürünlerdir. Akseuar tutkusu kadınlarda belki de yüzyıllardır vardır. Altın takılar da kadınların en sevdiği aksesuarlar arasında olup, şıklığın tamamlayıcısı olarak günümüzde kabul edilmektedir.

Altının zarif ve ağır duruşu şık tasarımlarla bir arada sunulduğunda büyük fark yaratıyor. Sevdiğinize sunacağınız altının rengi kadar onu her zaman düşünmeniz de çok önemli. Sevdiğinizi hatırlayıp ona sunacağınız hediyenin manevi yönü hiç şüphesiz ki çok önemli. Bu yüzden aldığınız hediyenin şıklığı kadar sevdiğinize olan duygularınızı hissettirmeniz onun mutlu olmasına yeterli olacaktır.

sarı beyaz Altında Şıklık: Beyaz mı sarı mı?

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Yıldız ile işaretlenmiş yerler doldurulmalıdır. *

*


sekiz × 4 =

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>