Pazar , 9 Aralık 2018
Anasayfa » Altın » Alyans Modelleri Ve Fiyatları

Alyans Modelleri Ve Fiyatları

alyans modelleri ve fiyatlari 300x285 Alyans Modelleri Ve FiyatlarıBirine aşık oldunuz ve artık evlenmek istiyorsunuz. Düğün heyecanı sarmaya başlıyor yavaştan. Düğün hazırlıklarının ilk adımı olarak sevgilinizle aranızda ki aşkı bağlılığı simgeleyen bir alyans seçmelisiniz. Mutlu bir evliliğin, aşkın, bağlılığın simgesi olan alyans seçimine çok dikkat edilmeli. Eski bir inanışa göre alyansın takıldığı sol elin dördüncü parmağından kalbe giden bir aşka damarı olduğudur. Bu nedenle yüzyıllardan bugüne kadar alyans sonsuz aşkın ve sonsuz bağlığın simgesi olarak bilinir. Bir ömür boyu parmağınızda olacak alyansınızı alırken seçimizi çok iyi yapmalı çok beğendiğiniz ve takmaktan hiç bıkmayacağınız bir yüzük almalısınız. Alyansınız parmağınıza uygun, zarif ve aşkınızı anlatan bir alyans seçmelisiniz çabuk sıkılacağınız bir alyans modelleri olmamalı.

Alyans seçimini yapmadan önce ilk olarak yapmanız gereken parmak numaranızı öğrenmektir. Parmak numaranızı evde bilindik yöntemlerle öğrenebilirsiniz. Bunun için internette gösterilen bir çok yöntem bulunmaktadır. Ancak hiç bu kadar uğraşmak istemiyorsanız herhangi bir kuyumcuya giderek parmak numaranızı öğrenebilirsiniz. Bu yöntem daha hızlı ve basit olacaktır. Parmak numaranızı öğrendiğinize göre artık sonsuz aşkınızın sembolü olan alyansınızı seçebilirsiniz. Tavsiyemiz alyasınızı alırken parmağınıza tam olan alyansı almamanız. Kilo alma veya parmağınızın şişme durumunda yüzüğünüzü takamazsınız. Eğer genişletirim diye de düşünüyorsanız. Bizce yüzüğünüzün orjinalliğini bozmayınız. Ayrıca seçim yaparken bir başka önemli detay ise yüzüğünüzü hangi parmağınıza takacağınız. Normalde evlendikten sonra alyans sol ele takılır. Ancak sağ ele de takmak isteyenlerde olacaktır. Bu nedenle yüzük ölçünüzün hangi parmağa ait olduğu çok önemli. Çünkü her parmağın kendine özgü bir anatomisi vardır.Sağ ve sol yüzük parmağınızın ölçüsü eşit olmayabilir. Bu nedenle yüzüğünüzü hangi parmağınıza takacağınıza önceden karar vermelisiniz.

Alyanslar, eskilerde genelde aynı tipte üretilirdi. Sarı altın ve bir desen ve hafif yuvarlak bir şekil. Artık günümüz de bu böyle değil.Bir çok farklı tasarım ve renkte yüzükler bulmanız mümkün. Sadece sarı altın devri kapandı. Artık sarı ve beyaz altının birleşimiyle tasarlanan modern alyanslar çiftlerin yeni gözdesi. Eşinizin ve kendi zevkinize uygun bir çok alyans modeli bulacağınızdan hiç kuşkumuz yok. Yeter ki seçtiğiniz alyans aşkınızı anlatsın. İstediğiniz modelde ve bütçenize uygun fiyatlarda alyans bulabilirsiniz. isterseniz güvendiğiniz bir internet sitesinden isterseniz de kuyumculardan bulmanız mümkün olacaktır.

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Yıldız ile işaretlenmiş yerler doldurulmalıdır. *

*


− 8 = sıfır

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>