Pazar , 9 Aralık 2018
Anasayfa » Altın » Anneler Günü Hediyesi Altın Mücevherler

Anneler Günü Hediyesi Altın Mücevherler

Her sene Mayıs ayının ikinci Pazar günü kutlanan Anneler Günü, bu yıl da annesini mutlu etmek isteyen herkesi hediye telaşına düşürdü. Annesine olan sevgiyi göstermek için bu özel günü atlamak istemeyen herkes hediye arayışına girdi. Birçoğumuz anneler gününde ne alınır? sorusunu çevremize sormaya başladık bile icon smile Anneler Günü Hediyesi Altın Mücevherler Annelere alınacak hediyeler, ona özel olmalı ve mutlu etmeli. Annelere alınacak hediyeler arasında en çok dikkat çekenler, hiç şüphesiz altın takılardır. Şıklığı ile dikkati çeken altın mücevherler, her zaman annenizin favorisi olacak özelliktedir. Eğer annenizi özel hissettirecek bir hediye arıyorsanız altın takılar ideal alternatiflerdir.

Eğer ki inci 620x498 Anneler Günü Hediyesi Altın Mücevherleranneme en güzel hediye arayışındayım diyorsanız altın inci kolye tercih edebilirsiniz. İncinin doğallığı altın ile bütünleştiğinde ortaya annelerin çok seveceği ve özel günlerde boyunlarını süsleyecek bir hediye ortaya çıkmaktadır. İstiridye gibi kabuklu deniz hayvanlarının içerisinde bulunan incinin oluşumu oldukça ilginç ve mucizevidir. İstiridyenin vücuduna herhangi bir kum tanesi, sedef ya da parazit değmesi sonucunda koruma amaçlı sedefimsi bir madde salgılaması ile inci oluşur. Bu nadide mücevher ile anneniz çok mutlu olacaktır.

melek Anneler Günü Hediyesi Altın MücevherlerHer anne birer melektir. Çocukları için her zaman koruyucu bir melek rolü üstlenen anneler, en güzel hediyeleri hak eder. Annenize altın melek kolye hediye edebilirsiniz. Son dönemin en revaçta parçası altın melek kolyeler, onun zarafetini artıracak bir takı olacak.

 

zumrut 620x517 Anneler Günü Hediyesi Altın Mücevherler  Annelere alınacak mücevherlerden biri de zümrüt, safir ya da yakut bezeli olanlardır. Annelerin giyim tarzı genellikle yaşlarına uygun şekilde; yeşil, bordo ve lacivert renk ağırlıklıdır. Annenize giysileriyle tam uyum sağlayacak zümrüt küpe alabilir, bunun dışında safir bir yüzük hediye edebilirsiniz. Bordo ile kırmızının en özel tonlarını yansıtan yakut takılar da annenizin gözlerini kamaştıracak özelliktedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Yıldız ile işaretlenmiş yerler doldurulmalıdır. *

*


+ iki = 8

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>