Çarşamba , 12 Aralık 2018
Anasayfa » Altın » Balık Burcuna Hediye

Balık Burcuna Hediye

balik 620x450 Balık Burcuna HediyeBalık burcunun 2016 yılında değişim ve gelişim konusunda büyük gelişmeler yaşayacağı görülüyor. Hayata bakış açısının bu yıl daha pozitif olacağı öngörülen balık burcu, başarıya odaklanacağı ve yeni hedeflerini gerçekleştireceği bir yıl geçirecek. Balık burcu kararlı yapısı dolayısıyla zorlukların üstesinden gelecek bir kişiliğe sahiptir.

Balık kadınına hediye seçmek sandığınızdan daha kolay olabilir. Anaç bir yapıya sahip oldukları için oldukça duygusallardır. Sevdiğinizin ve sizin baş harflerinizin yazılı olduğu altın kolye sevgilinizin boynunda çok şık ve zarif duracaktır. Bunun dışında harfli bir bileklik tercih edilebilir. Her anında aklında olduğu kadar boynunda ya da bileğinde sizi taşıyor olduğunu bilmek, ona güven verecektir. Bunun yanı sıra baş başa olacağınız bir sinema salonunda beraber ilk izlediğiniz filmi seyretmek sizi ilk tanıştığınız ana götürecektir ve sevdiğiniz insan size bir kez daha aşık olacaktır.

Balık kadını giyim tarzı olarak rahat kıyafetler tercih etse de feminen ve romantik çizgilerden asla vazgeçmez. Balık kadınına ipek gömlekler, taşlı bluzlar, deri etek ya da dantel detaylı elbiseler hediye edebilirsiniz. Şayet giysi hediye etmek istemezseniz yine gösterişli ve kadınsı çizgiler taşıyan şık bir çanta tercih edebilirsiniz.

Balık erkeği rahat yaklaşımı ve umursamaz yapısı ile tanınır. Kendisine çok önem veren bir kişi imajı çizen balık erkeği aşık olduğunda adeta evrim geçirir! Bu evrim sanıldığının aksine olumlu yönde olup, sevdiği kadını mutlu etmek için fedakarlık yapmasına neden olur. Ona huzur vererek hayvan sevgisini yaşamasını sağlamak için balıklarla dolu bir akvaryum hediye etmeniz çok yerinde olacaktır. Doğayla iç içe olmayı çok seven balık burcu erkeğine seyahat paketi de hediye edebilirsiniz.

 

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Yıldız ile işaretlenmiş yerler doldurulmalıdır. *

*


− bir = 8

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>