Çarşamba , 12 Aralık 2018
Anasayfa » Altın » Dubai’de Altın Dağıtımı

Dubai’de Altın Dağıtımı

dubaide altin dagitimi 620x371 Dubaide Altın Dağıtımı

Altına olan ilgi ve talep hiçbir zaman azalmıyor. Bu ilgi her zaman altını popüler yapmaktadır. Gerek yatırım aracı olarak gerekse de düğün takısı olarak altın hep tercih edilir. Bu popülerlik kimi zaman altını farklı kulvarlara koyabilmektedir.

Misal altınla ile ilgili yapılan kampanyalar her zaman fazlasıyla ilgi görür ve kampanyaya dahil olan altın kısa bir zaman içerisinde tükenir. Bu kampanyaların başında Birleşik Arap Emirliklerine bağlı Dubai’de ilginç, yaratıcı ve bir o kadar toplum hayatına faydalı altın kampanyası yapılmaktadır. Bu kampanyada; toplu taşıma araçlarını kullandığınız taktirde kura çekimi ile altın kazanmanız mümkündür. Trafik sorununa çözüm bulmak amacıyla gerçekleştirilen altın kampanyası ile Dubai sakinleri toplu taşıma araçlarına yönlendirilmektedir. Altın kampanyası dahilinde dağıtılacak toplam altın miktarı 4 kilo olup, 1 milyon dirheme denk gelmektedir. Dubai’de ulaşım ve taşımacılıktan sorumlu yetkili makam RTA bu proje için altın dağıtımının yanı sıra farklı alternatifler de denemektedir. Bu farklı alternatiflerin başında NBA basketbol maçlarını ücretsiz üstelik ünlü NBA yıldızları ile birlikte izleme şansı vermektedir.

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi altın kavramının toplumlar üzerindeki etkisi oldukça büyüktür. Bu yüzden her daim altınla ilgili yaşanan her gelişme her ayrıntı yakından takip edilir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Yıldız ile işaretlenmiş yerler doldurulmalıdır. *

*


1 + altı =

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>