Çarşamba , 12 Aralık 2018
Anasayfa » Altın » Düğünde Çalınacak Müzikler

Düğünde Çalınacak Müzikler

dugunde calinacak muzikler 300x200 Düğünde Çalınacak MüziklerHerkesin hayali mutlu bir yuva kurmaktır. Bu yuvanın ilk basamağı elbette ki düğündür. Her evelenecek insan o özel günün çok güzel ve unutulmaz olmasını ister. Elbette ki bu en doğal hakkıdır. Çünkü insan bir daha kaç kez böyle bir gün yaşaya bilir? Düğün için güzel bir mekan tutulur. Masalar, sandalyeler, çiçekler, ışıklar herşey en ince detayına kadar düşünülüp ayarlanır. Hepsi ayarlandıktan sonra sıra en az bu detaylar kadar önemli bir detaya gelir; düğünde çalınacak müzikler. Düğün mekanı, ortamı ne kadar güzel olursa olsun eğer çalan düğün müzikleri iyi değilse kendi düğününüzden zevk alamazsınız.Siz böyle düşünecek olursanız gelen misafirleri bir neler söyleyecektir. Düğünde çalacak müzikler için profesyonel bir orkestra ekini ayarlayabilirsiniz. Bu üzerinizdeki yükü biraz olsun hafifletecektir. Ancak profesyonel bir ekip tuttunuz diye müzik listesine bakmayı sakın ihmal etmemelisiniz. Düğünde çalınacak müziklerinizi seçerken gelen misafirlerinizin müzik zevklerini de göz önünde bulundurmalısınız. İşte düğün mekanı, masalar, yemekler, ışıklar, müzik listeniz ve en önemlisi siz hazırsınız. O muhteşem gün geldi çattı.

Giriş Ve İlk Dans Müziği

Bütün davetliler salonda ki yerlerini yavaş yavaş alıyorlar. Bu sırada çok hafif bir müzik konuklara eşlik ediyor. Artık salona girme zamanı geldi. Konuklar heyecanla mekana girmenizi bekliyor. Giriş ve ilk dans müziğiniz hafif bir o kadar da duygulu slow bir müzik olmalı. Ama kendi tercihinize göre farklı bir tarzda müzikte seçebilirsiniz.

Pasta Ve Yemek Müziği

Yemekli bir düğün organize ediyorsanız yemek sırasında çalan müzikler hareketli olmak yerine daha sakin ve slow insanları rahatsız etmeyecek bir tarzda müzik seçmeye dikkat etmelisiniz. Düğün pastasına sıra geldiğinde müziğin temposu biraz artabilir. Pasta kesimini daha heyecanla ve canlı hale getirecek müzikler seçmelisiniz.

Oyun Havaları

Türk Milleti olarak çok hareketli olduğumuzu söylemek hiç de yanlış olmayacaktır. Yavaş yavaş düğünün ortalarına geldiğinizde oyun havaları çalmaya başlar ve mutluluğunuz fiilen ortaya dökülür. Düğünün sonralarına kadar oyun havaları, halaylar devam eder. Sonlara geldiğinizde ise oyun havası yerini parti havasına bırakır. Bu mutlu gününüzde eğlenmek herkesten önce sizin hakkınız doya doya eğlenin.

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Yıldız ile işaretlenmiş yerler doldurulmalıdır. *

*


− üç = 4

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>