Çarşamba , 12 Aralık 2018
Anasayfa » Altın » Düğünde Takılan Takılar

Düğünde Takılan Takılar

Bir ömür boyu hayatını geçirmek istediği insanı bulduktan sonra o aşkı, huzuru yaşamak ve onu ömür boyu el üstende tutmak gerekir. Sevgi çok narindir, kırılgandır. En küçük bir hata çok güzel bir cam vazoya benzeyen aşkı yere düşürebilir. Kırılan aşk aynı o vazo gibi geri yapıştırılsa bile kırılan yerler hep belli olacaktır. Böyle bir şey yaşamak istemiyorsanız aşkınıza sıkı sıkı sarılın. Aşkı buldunuz sıra geldi her insanın hayali kurduğunuz mutlu yuvayı kurmaya.

Söz, nişan derken evlilik vakti geldi çattı. Sıra gelinlik ve damatlı almaya geldi. Ve o muhteşem bembeyaz gelinliği süsleyen takılar asla unutulmamalı.Gelinliğiniz hazır sırada gelinliği taçlandıracak takılar var. Her gelinliğe yakışacak ayrı ayrı desen desen düğün takıları vardır. Takılardan önce gelinliğinizi alamayı sakın ihmal etmeyin.Önce gelinlik ve gelin buketinize karar verin ve ardında takılarınızı seçmeye başlayın. Bembeyaz gelinliğin içinde Görüntünüzü tamamlayacak olan düğün takıları nasıl seçilmelidir?

Gelinlik modeliniz nasıl olursa olsun bakmanız gereken şey gelinliğiniz ve taktığınız takılar arasındaki dengedir. Gösterişli ve sade ürünleri dengeli bir şekilde bir arada kullanabilirsiniz. Örneğin gelinliğiniz, mücevherleriniz, saçlarınız hepsi birden gösterişli olursa hepsi birbirini boğacaktır. Hoş olamayan bir görüntü ortaya çıkacaktır. O yüzden gelinliğiniz gösterişli bir modelse takılarınız sade olmalı. Kolyeniz çok gösterişliyse, küpeleriniz küçük ve narin olmalı.Büyük sallantılı bir küpe ve ağır bir kolye takıyorsanız geliliğiniz onun tam tersi sade ama göz kamştırıcı olmalıdır.

Kolye Küpe ve Bileklik Setleri

dugunde takilan takilar 300x300 Düğünde Takılan Takılar

Bembeyaz bir gelinliğin içinde peki kızı gibi gözükeceksiniz. Eksik olan tek şey takı setiniz. Çok şık kolye, küpe, bileklik seti güzelliğinize güzellik katacaktır. Beyaz ve sarı altını buluşturan bu takıları taktığınızda bütün gözler sizin üzerinizde olacaktır.

 Tektaş ve Alyans

dugunde takilan takilar1 Düğünde Takılan Takılar

Artık düğünlerle ve gelinlerle özleşen tektaş ve alyans olmadan bir düğün düşünülemez. Gelinliğinizin parıltısının yanında sevdiğiniz insanın takmış olduğu bu yüzükler ışıltınızı artıracaktır.

Altın Bilezikler

dugunde takilan takilar2 Düğünde Takılan Takılar

Düğünlerin olmazsa olmazlarının başında altın bilezik gelir. O altın sarısı rengiyle gözleri kamaştıran bileziklerin artık birçok çeşidi bulmak mümkündür. İstediğiniz desende ve kalınlıkta bulabilirsiniz. Düğünlerde gelin ve damadın yakınları da hediye olarak genelde bilezik getirirler.

Altın Hasır Setleri

dugunde takilan takilar3 265x300 Düğünde Takılan Takılar

Trabzon düğünü denince akla ilk Trabzon hasır setleri gelir. Özellikle Karadeniz yöresinde meşhur olan bu takılar sıkça kullanır.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Yıldız ile işaretlenmiş yerler doldurulmalıdır. *

*


+ 4 = beş

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>