Pazar , 9 Aralık 2018
Anasayfa » Altın » En İyi Altın Yatırımı Nedir

En İyi Altın Yatırımı Nedir

en iyi altin yatirimi ne olmalidir En İyi Altın Yatırımı Nedir

Altın piyasasında yaşanan inişler çıkışlar; altının bazen değer kaybetmesi bazen ise değer kazanması yatırımcılar tarafından an be an takip edilmektedir. Altın piyasasına yapılan bu yakın takip, altını her zaman yatırım aracı olarak karşımıza çıkarmaktadır. Peki en iyi altın yatırımı nasıl olmalıdır? Sizlere uzmanların görüşünden en iyi altın yatırımı için ufak tüyolar;

Ufak bir yatırım için en iyi altın yatırımı çeyrek, yarım, tam veya gram türünde alınabilecek altın paralar, bu tür bir yatırım için oldukça idealdir.
Altın yatırımı için kaybolma ve hırsızlık gibi olumsuz durumlardan korkan fakat yinede fiziksel bir yatırım olarak altın yatırımı düşünenler altın sertifikalarına yönebilirler. Altın sertifikaları, kişilere yani yatırımcılara fiziksel altın olmadan bu değerli metallare sahip olma avantajı sağlamaktadır. Bu sertifika bankalarla yapılan çeşitli anlaşmalar dahilinde elde edilmeketdir. Yatırım için satın almış olduğunuz altınlar bankalar tarafından korunma altına alınmaktadır. Fakat yatırımcı olarak, bankaların bu gibi hizmetleri için yapılan işlemler dahilinde sigorta, saklama bedelleri gibi ücretler ödemeniz gerekmektedir.
Bir yatırımcı olarak bu gibi altın yatırımlarının avantaj ve dezavantajlarını göz önünde bulundurarak bu yatırım şeklini tercih edebilir veya etmeyebilirsiniz.

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Yıldız ile işaretlenmiş yerler doldurulmalıdır. *

*


5 + = onüç

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>