Çarşamba , 12 Aralık 2018
Anasayfa » Hediye Önerileri » Evlilik Yıldönüm Hediye Önerisi

Evlilik Yıldönüm Hediye Önerisi

evlilik yildonumu hediye onerisi1 Evlilik Yıldönüm Hediye ÖnerisiEvlilik yıldönümlerinde kadınlara artık pırlanta takılar yerine daha farklı takılar hediye edebilirsiniz. Pırlantanın bu gibi özel günlerin ayrılmaz hediyesi olduğu bilinen bir gerçektir. Fakat artık kişiler farklı hediye alternatiflerine yönelmektedir.

Bu evlilik yıldönümünüzde eşinize pırlanta yerine turkuaz taşlı takılar hediye edebilirsiniz. Turkuaz taşı aynı zamanda firuze olarak da bilinmektedir. Rengi mavi ve yeşil karışımı bir ton değerindedir. Firuze taşının nazara karşı iyi gelindiği bilinir ve bu yüzden ev aksesuarlarından takıya kadar her alanda kadınlar tarafından tercih edilmektedir. Eşsiz bir renge sahiptir. Yani ne tam olarak mavi ne de yeşildir. İki rengin tonunuda barındırına bu taş oldukça özel bir renge sahiptir. Bu yüzden takılarda sık kullanılır.

Turkuaz veya diğer adıyla firuze taşında ne gibi takılar mevcuttur ve sizler eşinize nasıl bir turkuaz taşlı takı hediyesi alabilirsiniz?

Turkuaz taş özellikle kolye, yüzük ve bilekliklerde kullanılmaktadır. Yüzük takısında daha bir şık durmaktadır. Çünkü yüzükte kullanılan altın bu taşı fazlasıyla ön plana çıkarmaktadır. Turkuaz taşlı yüzüklerde; mavi veya yeşilin sarı altın ile olan uyumu oldukça çekici durmaktadır. Altın, bu rengi ile takılara eşsiz bir görüntü kazandırmaktadır.

Sizler de bu yıldönümünüzde eşinize altın, turkuaz yüzük hediye edebilirsiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Yıldız ile işaretlenmiş yerler doldurulmalıdır. *

*


+ üç = 5

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>