Pazar , 9 Aralık 2018
Anasayfa » Altın » Figürlü Altın Yüzük Modeller

Figürlü Altın Yüzük Modeller

figurlu altin yuzuk modeller Figürlü Altın Yüzük Modeller

Altın mücevherlerde her takı türünde gösterişli modellerin yanı sıra doğal, sade ve zarif olan tasarımlar da mevcuttur. Yüzük bu takıların başında gelir. Altın yüzüklerde gösterişli pırlanta, zümrüt, yakut, safir gibi modellerin yanı sıra minik figürlerden oluşan tasarımlar kadınların yeni gözdesi haline geldi.

Figürlü altın yüzük modellerde nasıl tasarımlar mevcuttur bir göz atalım.

figurlu altin yuzuk modeller  53x53 Figürlü Altın Yüzük Modeller Kelebek, kral tacı, kar tanesi, yıldız, çiçek, harf, isim, sonsuzluk,  yaprak, lale, gül, kalp, şans yoncası, melek kanadı, fatma ana eli,  kırlangıç gibi aklınıza gelebilecek her türlü figürlü modeller vardır. Üstelik bu modelleri sadece beyaz altın, sadece sarı altın ve sarı ve beyaz altının birlikte kullanıldığı tasarımlar ise sizlere farklı alternatifler sunmaktadır.

figurlu altin yuzuk modeller 1 53x53 Figürlü Altın Yüzük Modeller Figürlü altın yüzük modeller günlük hayatta her temaya uygun olarak  kullanılabilecek takılardır. Bu gibi yüzükler sadece bir figürden  tasarlandıkları için zarif durmaktadırlar. Bu yüzden zarifliği ve doğallıkları sayesinde 7den 70 e tüm kadınların yoğun ilgisi ve tercihi altındadırlar.

Sizler de en çok beğendiniz figürü tercih ederek günlük hayatta bu altın yüzükleri gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Yıldız ile işaretlenmiş yerler doldurulmalıdır. *

*


6 − = sıfır

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>