Çarşamba , 12 Aralık 2018
Anasayfa » Altın » Gelinliğine göre Takı Seçimi

Gelinliğine göre Takı Seçimi

Bir gelin adayı için düğün günü kadar önem arz eden bir başka nokta kuşkusuz gelinliği ve bu gelinlikle kombine ettiği takılardır. Sizler için heyecan verici bu özel günde gelinliğinize göre hangi takıların kullanılması gerektiği noktasında ufak tüyolar vermeye çalışacağız. Biz de biliyoruz ki gelinliğe göre takı seçimi önem arz etmektedir. İşte size bir kaç öneri;

Seçmiş olduğunuz gelinlik; tek parçalı, belden aşağıya doğru açılan straplez bir model ise boynunuzun oldukça açık olacağından dolayı, boynunuza takacağınız şık bir gerdanlık, Y şeklinde tasarıma sahip kolyeler kullanmanız sizi oldukça ön plana çıkaracaktır.

Yine seçmiş olduğunuz gelinliğiniz boyundan bağlamalı bir model ise burada kolye kullanımı yerine küpe kullanımı tercih edilmelidir. Çünkü zaten boynunuz kapalı olacağından takmış olduğunuz kolye tüm özelliğini yitirecektir. Gelinliğinizin rengine uygun olarak kullanacağınız siyah, beyaz, pembe inci küpeler, zümrüt küpeler, pırlanta küpeler, sallantılı veya damla şeklinde tasarıma sahip küpeler sizler en ideal kullanım olacaktır.

Gelinliğiniz tek kollu bir tasarıma sahip burada asimetrik takı kullanımı yapabilirsiniz.

Derin V yakalı gelinlik tercihlerinizde yine boyun bölgenizin açıkta olmasından dolayı Y şeklinde kolyeler, gerdanlıklar, iddialı tasarımlara sahip her türlü kolyeleri tercih edebilirsiniz.

Asıl dikkat edilmesi gereken tek nokta gelinliğinizin üst tarafının, nasıl bir tasarıma sahip olduğudur. Omuzlarınızı ve boynunuzu tamamiyle açıkta bırakan bir modelse yukarıda bahsettiğimiz gibi Y şeklinde kolyeler, gerdanlıklar ve daha farklı tasarımları sahip her türlü kolye kullanılabilir.

Ama gelinliğinizin üst tarafı kapalı bir tasarıma sahipse burada kullanacağınız kolyeler özelliğini yitirebilir. Bu noktada kolye kullanımı yerine küpe kullanımı daha uygun olacaktır. Son günlerde ise süzme sıra inci kolyeler moda olmaktadır. Aynı şekilde inci kolyeyi tamamlayan aynı renkte ki inci küpelerde kombininizin tamamlayıcı parçası olmaktadır.

gelinlige gore kolye secimi 150x150 Gelinliğine göre Takı Seçimi gelinlik kolye 150x150 Gelinliğine göre Takı Seçimi gelinlik takilari 150x150 Gelinliğine göre Takı Seçimi gelinlik ve kolye 150x150 Gelinliğine göre Takı Seçimi

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Yıldız ile işaretlenmiş yerler doldurulmalıdır. *

*


− bir = 3

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>