Pazar , 9 Aralık 2018
Anasayfa » Altın » Geniş Oval Altın Yüzükler

Geniş Oval Altın Yüzükler

genis.oval altin yuzukler Geniş Oval Altın Yüzükler

Tektaş, alyans gibi evlilik dünyasının yüzüklerini bir kenara ayırırsak, günlük kullanımıyla yüzükleri mercek altına alırsak daha farklı modeller bizleri beklemektedir. Bu gibi tasarımlara genellikle figürlü yüzükler denilmektedir. Harfli altın yüzük modeller, kalp, melek figürlü altın yüzük modeller ve bu yazımızda ele alacağımız geniş oval altın yüzükler gibi.

genis oval altin yuzukler 1 53x53 Geniş Oval Altın Yüzükler Geniş oval yüzüklar denildiği zaman akıllara hemen klasik alyans yüzükler gelir. Fakat bu geniş oval altın yüzükler alyanslardan farklıdır. Bunu tasarımında kolayca görebilirsiniz. Geniş oval yüzükler özellikle eklem yüzük trendinden sonra kadınların parmaklarını süslemeye başladı. Sarı altın olan modeller daha çok kullanılmaktadır. Nedeni ise geniş oval altın yüzüklerde sarı altın bu modelleri daha fazla ortaya çıkarmaktadır. Yüzükler oval ve geniş olmasının dışında çeşitli figür kullanımlarıyla da hareketlilik kazanmaktadır. Bu yüzük modeller parmakların üst kısımlarında da kullanılmaktadır. Her günlük kıyafete uygun olabilen geniş oval altın yüzüklerin tercih edilmesinin bir başka sebebi de bundandır.

Geniş ve gösterişli takılar kullanmayı seviyor iseniz geniş oval altın yüzükler tam olarak sizlerin stilini tamamlayacak aksesuarlardır. Bu yüzüklerde sarı altın olan modelleri kullanmınızı tavsiye ederiz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Yıldız ile işaretlenmiş yerler doldurulmalıdır. *

*


9 × yedi =

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>