Perşembe , 24 Ocak 2019
Anasayfa » Altın » Hediyelik Altın

Hediyelik Altın

Hediye olarak altın götürmek isteyenler için farklı özellikte altın seçenekleri mevcut. Altın hediye etmeden önce hediyenizi kimin için seçmeye çalıştığınız büyük önem taşıyor. Çünkü hediye olarak alınan altınlar götürülecek kişiye göre değişiklik gösteriyor.

Örneğin; bir düğüne gidecekseniz takacağınız altının maddi değer taşıması ve kolaylıkla satılabilecek olması önem taşır. Çeyrek altın özellikle düğünlerin vazgeçilmezidir. Genellikle nişan ya da düğün törenlerinde çeyrek altın takılmakta olup, bilezik de hediye olarak götürülmektedir.

Eğer yeni doğmuş bir bebek için hediye altın arayışındaysanız nazar boncuklu künye ya da yaka iğnesi ideal bir hediye olabilir. İsim yazdırma özelliği bulunan künye modelleri, bebeğin bileğinden hiç çıkmayacak değerli bir mücevherdir. Bebek için alınacak diğer bir hediye altın emziklerdir. Güzel görüntüsüyle dikkati çeken altın emzikler, kalıcı bir hediye olması açısından önem taşıyor. Bebek hediyesi olarak ayrıca ziynet altın da alınabilmekte olup, ilerleyen dönemlerde onun için yapılacak birikimlere bu altının eklenmesi mümkün olmaktadır.

kunye2 Hediyelik Altın

Sevgiliniz ya da eşiniz için alacağınız hediye altın ise tasarımı ve ince duruşuyla göz doldurmalıdır. Özellikle kadınlar altın mücevherleri ve pırlantayı çok sevmektedir. Sevdiğinize 2016 mücevher modasını yansıtan altın bir yüzük ya da kolye alabilirsiniz. Kelebek, sonsuzluk, kalp ya da kar tanesi modellerinde bir kolye ile sevdiğinizi çok daha mutlu edebilirsiniz.

kolye Hediyelik AltınAnneniz için bir hediye arıyorsanız özellikle onun yaşına uygun modelleri seçmenizde fayda var. Elmasın ağır duruşu düşünüldüğünde elmas taşlı altın yüzük hediye etmeniz ideal olacaktır. Gül ya da çiçek motifli elmas takılar da annenizin görünce çok beğeneceği hediye seçeneklerindendir. Eğer ki annenize özel bir hediye vermek isterseniz, kaliteli bir kol saati hediye etmeyi de düşünebilirsiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Yıldız ile işaretlenmiş yerler doldurulmalıdır. *

*


beş × 6 =

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>